Naga MarketsBitcoin ccBitcoin i kryptowaluty są nie do powstrzymania – uważa Charles Hoskinson, twórca Cardano i współzałożyciel Ethereum. Swoją wypowiedzią wlewa na pewno wiele nadziei w społeczność cyfrowych walut w czasie, gdy ceny tych ostatnich drastycznie spadają. 

Hoskinson dodaje też, że bitcoin będzie warty za jakiś czas (nie podał kiedy) 100 000 USD. Wszystko to w swoim nowym tweecie.

Bitcoin spada przez manipulacje i FUD!

Twórca Cardano uważa, że obecne spadki to tylko efekt manipulacji medialnych i rynkowych. Nie ma wątpliwości, że nie powinniśmy im ulegać. On sam dostrzega też wielki potencjał społeczności kryptowaluty, która ma zmienić świat na lepsze.

„Cena bitcoinów spada? Pamiętajcie wszyscy, że po tym, jak FUD i manipulacje cenowe znikną, nadal będziemy mieli nasz globalny ruch, który zmieni świat. Zobaczymy ponownie 10 000 USD za 1 BTC i powitamy 100 000 USD za 1 BTC. Kryptowaluty są nie do zatrzymania. Kryptowaluty to przyszłość”

– twierdzi.

Kryptowaluty zmienią świat?

Jak na razie świat zmienia sama technologia kryptowalut – blockchain. Co do samych cyfrowych walut niestety nadal ich rynek jest mocno podatny na wszelkie spekulacje. Obecne spadki to w pewnym sensie na pewno wynik doniesień z Chin. Tamtejsze władze rozpoczęły właśnie proces oczyszczania rynku ze scamów i giełd, które działają na terenie kraju w sposób sprzeczny z prawem.

Zdaniem CZ, CEO Binance, to dobry news. Niestety społeczność inwestorów uznała inaczej, co przekłada się na spadki. Cena 1 BTC spadła nawet poniżej 7 000 USD. Dziś za jednego bitcoina musimy zapłacić już nieco ponad 7 200 USD, ale analitycy sugerują, że czekają nas dalsze spadki, co zapewne nie nastraja do zakupów już teraz.

Trader Peter Brandt uważa nawet, że BTC spadnie nawet do 5 500 USD i tam pozostanie przez dłuższy czas:

Mój cel w wysokości 5 500 USD nie znajduje się znacznie poniżej dzisiejszego minimum. Myślę jednak, że niespodzianką może być czas trwania i charakter rynku.”

Pamiętajmy jednak, że już w maju 2020 r. czeka nas halving. Czy ten proces uratuje rynek i bitcoin powróci powyżej 10 000 USD?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here