Naga Markets

Bitcoin (BTC) osiągnął dno cenowe w czerwcu i jest na początku hossy, ponieważ jego kurs zdołał przetrwać średni okres bessy wynoszący 220 dni, wskazał Dan Morehead, założyciel i dyrektor generalny funduszu kryptowalutowego Pantera Capital. Zarządzający 4,5 mld USD podkreślił w wywiadzie dla Bloomberga, że pozostaje byczo nastawiony względem Bitcoina (BTC). Kurs BTC/USD silnie rośnie w piątek ponad 9% osiągając poziom 21 254 USD.

  • Flagowy zasób kryptograficzny prawdopodobnie utrzyma średnią roczną stopę wzrostu na poziomie 150% „przez jakiś czas”, zdaniem eksperta
  • Morehead twierdzi jednak, że aktywa kryptograficzne inne niż Bitcoin i Ethereum (ETH) mogą osiągać większy wzrost
  • Pantera Capital zarządza obecnie aktywami o wartości 4,5 mld USD
  • Chcesz kupić bądź sprzedać BTC, ETH lub jakakolwiek inną kryptowalutę? Zapoznaj się z ofertą cashify, siecią kantorów umożliwiającą wymianę ponad 460 kryptowalut
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Bitcoin osiągnął dno cenowe i jest gotowy do rajdu, prognozuje zarządzający 4,5 mld USD

W trakcie ostatniej dekady przeszliśmy przez trzy duże cykle bessy. I średnio trwały one 220 dni. To w zasadzie to, co właśnie ma miejsce na BTC/USD. Myślę, że w czerwcu osiągnęliśmy dołek. Zobaczymy, ale oczekuję przejścia do następnej hossy. I może być to wyboista droga i może trochę potrwać, ale myślę, że przed nami kolejny etap rajdu byków – podkreślił Morehead.Poproszony o ujawnienie swojej ceny docelowej na koniec roku i za pięć lat, dyrektor generalny Pantera Capital powiedział, że flagowy zasób kryptograficzny prawdopodobnie utrzyma średnią roczną stopę wzrostu na poziomie 150% „przez jakiś czas”.

Bitcoin jako wskaźnik zastępczy dla branży od jedenastu lat powinien osiągać średnio 2,5x rocznie. To moja prognoza, że prawdopodobnie przez jakiś czas będzie się utrzymywać w tym samym tempem wzrostu – dodał.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Morehead twierdzi jednak, że aktywa kryptograficzne inne niż Bitcoin i Ethereum (ETH) mogą osiągać większy wzrost niż dwa największe aktywa cyfrowe pod względem kapitalizacji rynkowej.

Obecnie Bitcoin to już nie wszystko. Był czas, kiedy BTC stanowił 100% rynku i przez jakiś czas razem z Ethereum były w zasadzie wszystkim. Teraz jest wiele naprawdę ważnych projektów – podkreślił.

Pantera Capital zarządza obecnie aktywami o wartości 4,5 mld USD.

XTB
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax forum | echo investment akcje kupno | kurs dolara amerykańskiego | orange giełda | aktualny kurs dolar hrywna | akcje 11bit | pgnig wykres |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułKurs AUD/USD wspierany przez dane z Chin. Analitycy prognozują zwyżkę
Następny artykułPolscy youtuberzy o innowacjach i trendach w blockchainie 
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here