Naga MarketsBitcoin BTC i Ethereum ETH to niemal całe portfolio Ex-Goldmana Raoula PalByły menedżer funduszu Goldman Sachs Raoul Pal zamienia słowa na czyny. CEO Real Vision i Global Macro Investor twierdzi, że sprzedaje całe swoje złoto, aby ulokować większość swojego płynnego portfela netto w Bitcoin i Ethereum.

  • Raoul Pal sprzedaje całe swoje złoto
  • W portfolio inwestora będzie teraz głównie Bitcoin oraz Ethereum
  • Peter Brandt chwali Pala za ryzykowne posunięcie

Raoul Pal sprzedaje złoto i wchodzi w BTC i ETH

– Ok, ostatnia bomba – jutro mam zlecenie sprzedaży całego mojego złota, by skalować się w zakupie BTC i ETH (80/20) – powiedział wczoraj Raoul Pal. – Nie posiadam niczego innego (z wyjątkiem kilku obligacji i dolarów). To 98% mojej płynnej wartości netto – dodał inwestor.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

Raoul Pal jest od wielu lat byczo nastawiony do Bitcoina, a swój pierwszy zakup kryptowaluty dokonał w 2012 r. Przez cały 2020 r. stale powiększał swój portfel kryptowalut i nazwał BTC „supermasywną czarną dziurą” ucztującą na złocie, NASDAQ, bankach, obligacjach i towarach.

– Postęp Bitcoina jest tak dominujący i tak wszechogarniający, że będzie ​​wysysać i wypluwać każdą pojedynczą narrację dotyczącą aktywów. Nigdy wcześniej w mojej karierze nie widziałem handlu tak dominującego, że posiadanie jakichkolwiek innych aktywów prawie nie ma sensu – mówił Pal.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Pal podkreśla, że ​​Bitcoin może w ciągu najbliższych pięciu lat przekroczyć poziom 1 miliona dolarów z powodu wzrostu zainteresowania instytucjonalnego. Mówi też, że stawia zakład, w którym sobie pozwolić na przegraną w najgorszym przypadku.

Weteran rynkowy Peter Brandt chwali Pala za ryzykowne posunięcie, nazywając je jednym z najodważniejszych, jakich był świadkiem jako trader.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here