Naga MarketsBitcoin BTC i Ethereum ETH - na te aktywa postawił inwestor, miliarder Alan HowardMiliarder zarządzający funduszem hedgingowym Alan Howard wspiera One River Digital Asset, firmę, która postawiła na kryptowaluty (Bitcoin, Ethereum) aż 1 miliard dolarów.

  • Howard pokłada nadzieję w kryptowalutach
  • Miliarder zainwestuje w fundusze krypto One River Digital
  • Bitcoin i inne kryptowaluty mają rosnąć przez czynniki makroekonomiczne

Bitcoin wiąże się z ryzykiem, ale jest tego warty

Howard za pośrednictwem Brevan Howard Asset Management wspiera plany innowacyjnego menedżera inwestycyjnego One River Digital, aby dalej zagłębiać się w kryptowaluty.

Te artykuły również Cię zainteresują
CEO One River Digital Eric Peters zobowiązuje firmę do zainwestowania 1 miliarda dolarów w ETH i BTC do początku 2021 roku. Firma zainwestowała już 600 milionów dolarów w kryptowaluty. Po cichu dokonał zakupów w listopadzie, zanim Bitcoin osiągnął poziom 16000 USD, aby nie wstrząsnąć rynkiem, zanim był w stanie do niego dołączyć.

Howard wesprze ten ruch zarówno inwestując w fundusze krypto One River Digital, jak i kupując częściowy udział w firmie. Ponadto Elwood Asset Management, spółka kontrolowana przez Howarda zapewni One River Digital usługi tradingowe, analizę rynku i wsparcie techniczne.

Peters założył One River Digital w 2013 roku z planem skoncentrowania się na bardziej ryzykownych aktywach o dużej zmienności. Początkowo zainteresował się aktywami cyfrowymi ze względu na nieodłączną zmienność i ich rolę w zmieniającym się krajobrazie finansowym.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Z uwagi na to, że stopy procentowe, które oscylują w okolicach zerowego poziomu, a fundusze federalne nadal wydają wydatki, aby wyjść z globalnego kryzysu gospodarczego spowodowanego pandemią Covid-19, Peters uważa, iż ​​ogromna inflacja i deprecjacja walut fiducjarnych czyha tuż za rogiem. Prezes jest przekonany, że te czynniki makro katapultują Bitcoina i inne aktywa krypto na kolejne szczyty w 2021 roku.

– Covid-19 dostarczył ostatecznego katalizatora tej transformacji przejścia. To najciekawszy handel pod kątem czynników makro, jaki widziałem w swojej karierze… [Bitcoin] z pewnością wiąże się z większym ryzykiem niż złoto, które istnieje od tysięcy lat, ale jest też znacznie więcej “wypukłości”. Jest bardzo niewiele “wypukłych zakładów”, które pomogą Twojemu portfelowi, gdy te siły makro zaczną działać… Będzie miała miejsce alokacja pokoleniowa do tej nowej klasy aktywów. Przepływy dopiero się zaczęły – uważa Peters.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here