Naga MarketsBitcoin i Ether w korekcie to okazja do zakupów, twierdzi znany traderInwestor Nicholas Merten przedstawia swoją ocenę rynku kryptowalut. W nowym odcinku DataDash stwierdził, że korekta, którą dziś widzimy na wykresach bitcoina i innych cyfrowych walut, była przez niego od dawna oczekiwana. Uważa, że to czas okazji do zakupów.

  • Korekta na BTC i altcoinach musiała nadejść – twierdzi Merten.
  • On sam – jak przyznał – dokupuje ETH.

Bitcoin: Korekta musiała nadejść

DEXy [zdecentralizowane giełdy] były prawdopodobnie najwyraźniejszym wskaźnikiem tego, że powinniśmy dokonać korekty. (…) Dzieje się tak, gdy wyceny są zbyt wysokie – tłumaczy to, co dzieje się na rynku.

Chociaż obecna, dość głęboka, korekta mogła zaskoczyć wielu traderów, Merten przypomina im, że rynki kryptowalut są znane ze swojej zmienności.

– To nie czas na panikę. To jest rodzaj akcji cenowej, którą widzimy i szukajmy okazji [zakupowych] na rynku… Właśnie uśredniłem [zakup] ETH – mówił i dodał, że nadal zamierza kupować ciekawe coiny. – Nie daję się złapać na FUD [to strategia ograniczenia zdolności zajmowania rynku przez konkurenta, polegająca na podawaniu w mediach lub bezpośrednio klientom nieprawdziwych lub niejasnych informacji o konkurencie i jego produktach] (…). Dzieje się tak cały czas na rynkach kryptowalut – powiedział.

Kurs BTC wygląda dobrze

Merten mówi, że bitcoin wygląda solidnie, gdy patrzy się na niego z perspektywy długoterminowej.

– Wykres nie wygląda źle – mówił i dodał, że “teraz zmieniliśmy to [poziom 10 000 USD] w wsparcie i mamy szansę prawdopodobnie osiągnąć podwójne dno, aby udowodnić, że to nowe wsparcie.”

Jego zdaniem fundamenty są dziś mocne.

Szczerze mówiąc, z tego, co widzimy, z tym faktycznym napływem kapitału z firm takich jak MicroStrategy, (…) jest o wiele większy popyt instytucjonalny lub korporacyjny na bitcoina w tym przypadku, który prawdopodobnie utrzyma się jako aktywo, a to nie pozwoli na spadek kapitalizacji rynkowej – powiedział kończąc swój wywód.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here