Naga MarketsAnalityk z rynku kryptowalut i znany trader Michaël van de Poppe dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat trajektorii kursu bitcoina (BTC), ethereum (ETH), XRP, chainlink (LINK) i swipe (SXP).

  • Van de Poppe analizuje kilka czołowych kryptowalut, w tym kurs bitcoina (BTC), ethereum (ETH), XRP, chainlink (LINK) i swipe (SXP).
  • Uważa, że kursy pozostaną zmienne i to nawet po wyborach prezydenckich w USA.
  • Jest zdania, że altcoiny będą teraz szukać dna na wykresach.

Bitcoin i inne kryptowaluty: czy czeka nas hossa czy bessa?

Analityk znany w branży jako Crypto Michaël przekazał swoim 82 000 obserwującym na Twitterze, że bitcoin prawdopodobnie przełamie opór na poziomie 14 000 USD. Dodaje, że “zmienność [ceny] jest duża i prawdopodobnie pozostanie tak wysoka po zbliżających się wyborach”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wybory prezydenckie w USA miały miejsce wczoraj i BTC jak na razie nie zareagował na nie w żaden mocny sposób.

Jeśli chodzi o ethereum, van de Poppe twierdzi, że para ETH/BTC jest gotowa do osiągnięcia ostatecznego dna po osiągnięciu kluczowego poziomu oporu we wrześniu. Mówimy o zakresie między 0,024 a 0,026.

Chociaż para może osiągnąć dno na poziomie 0,024, van de Poppe nie oczekuje, że natychmiast rozpocznie też nową hossę.

– Jak widać po poprzednich strukturach [kursu], zajmuje to trochę czasu. [Cena najpierw] zaczyna opadać na dno, lekko podskakuje, a potem zaczynamy kompresować i zaczyna się kolejna fala hossy – dodał.

Analityk przygląda się również kryptowalucie chainlink. Tu sytuacja wygląda podobnie. LINK może spaść do 7 USD, co ma okazać się ostatecznym oporem.

XRP również znajduje się w takiej samej sytuacji. Jeśli token spadnie poniżej strefy 0,23 – 0,22 USD, osiągnie dno przy 0,19 USD, “ponieważ jest to poprzednia strefa silnego wsparcia”.

– Jeśli to utrzymamy, być może uda nam się uzyskać kolejny wzrost w kierunku 0,32 USD, a może nawet 0,40 USD w następnym cyklu – dodał.

Podobnie prognozuje przyszłość SXP. Uważa, że token spadnie do 0,57 USD.

Altcoiny będą spadać?

Powyższe prognozy pokazują, że van de Poppe liczy teraz na bessę na rynku altcoinów, ale nie jest chyba pewien, w którym kierunku podąży BTC.

– Zobaczymy przez jakiś czas trend boczny, który jest okresem akumulacji, zanim altcoiny znów się obudzą – dodał.

Autor poleca też:

Spodobał Ci się artykuł? Chcesz otrzymywać najważniejsze informacje wprost na swojego emaila? Zapisz się do naszego Newslettera. ZAPISZ SIĘ >>

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here