Naga MarketsWedług analityka z platformy TradingView, TradingShota, obecny cykl byków na rynku bitcoina (BTC) potrwa kolejnych 500 dni.

  • Kolejny analityk wskazuje na bycze sygnały na rynku BTC.
  • Jego zdaniem hossa potrwa aż 500 dni.
  • Optymistami mogą być też zwolennicy ETH, choć ponoć na tym rynku można oczekiwać korekty przed wzrostami

Bitcoin i 500 dni sukcesów

(…) uwzględniając 3. halving [który miał miejsce] 12 maja 2020 r., możemy obliczyć, że pierwsza faza obecnego cyklu byków potrwa około 520 dni – tłumaczy analityk.

Oznaczałoby to, że kolejny analityk jest zdania, że na rynku kryptowalut najgorsze mamy za sobą.

To z dobrych wieści dot. BTC. Jeśli chodzi o ETH, inny analityk z platformy, Vince Prince, wyjaśnia, że dziś ​​nie ma gwarancji na to, że hossa już się skończyła, ale z pewnością ETH jako aktywo przechodzi korektę, która będzie jednak wstępem do wzrostów.

W tej chwili nie zostało potwierdzone, że hossa jest całkowicie skończona, ale zdecydowanie w ramach możliwego spektrum pojawia się mniejsza lub większa korekta przed wspinaczką w górę, (…) aby nie zostać zaskoczeni takim ruchem powinniśmy być odpowiednio przygotowani – uważa analityk.

Dołki są ładnie bronione

Optymistą pozostaje też nasz redakcyjny analityk, Maksymilian Bączkowski.

–  Rynek popadł w konsolidację, a jej dolne ograniczenie może służyć jako respektowane wsparcie i baza do odbicia. Możliwe, że scenariusz wzrostowy zostanie zrealizowany przy celu na wysokości 9800 dolarów. Dołki są ładnie bronione, widać to nawet na wolumenie, należy jednak pamiętać, że cały czas są to dosyć małe obroty – tłumaczył dziś Bączkowski.

Jak widać, na rynku zagościł na nowo optymizm. Możliwe, że wkraczamy w nową hossę, która może zostać spuentowana bańką w 2021 r.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here