Naga MarketsBitcoin: hossa na kryptowalucie zacznie się po przebiciu 15 tys. USD - twierdzi CEO BitMEXBitcoin ostatnio ponownie przebił 10 000 USD. Obecnie spadł poniżej tego poziomu, ale nie zmienia to faktu, że był to mocny, byczy sygnał. Szef giełdy BitMEx jest zdania, że jest jednak zbyt wcześnie, by otwierać szampany.

  • Bitcoin musi jeszcze przebić 15 000 USD, byśmy na dobre zaczęli hossę – uważa CEO BitMEX.
  • Nie jest jasne, dlaczego uważa, że to ten poziom jest dziś kluczowy.

Bitcoin – na hossę jeszcze poczekamy?

Przebicie 10 000 USD było zdecydowanie pozytywnym ruchem, który potwierdził to, że na BTC najgorsze mamy chyba za sobą. Jednak nie wszyscy otwierają szampany. CEO BitMEX, Arthur Hayes, uważa, że rajd byków „jeszcze nie nastąpił”. Sam waha się, czy powinniśmy już mówić o tym, że trend rynkowy zmienił się na byczy.

Te artykuły również Cię zainteresują
W tweecie opublikowanym 2 czerwca stwierdził, że „ten rajd nie będzie realny, dopóki nie przebijmy 15 000 USD”.

 

Nie jest jasne, dlaczego Hayes uważa, że to poziom ​​15 000 USD jest tak ważny.

invest

Banki centralne podpompują kurs BTC?

Innym ważnym poziomem zidentyfikowanym przez analityków jest 10 500 USD, co jest bliskie do przebicia, bowiem dziś za 1 BTC płaci się ok. 9 500 USD.

Z kolei sam Hayes, choć nie jest jeszcze przekonany o trendzie wzrostowym, podtrzymuje, że docelowo pod koniec roku cena BTC będzie znajdowała się w okolicach 20 000 USD.

W kwietniowym wydaniu biuletynu „Crypto Trader Digest” wyjaśnił, że za sukcesem BTC mogą wkrótce stać banki centralne i szalony dodruk walut fiat.

Wszyscy wiedzą, że czeka nas zmiana, dlatego bankierzy centralni i politycy używają wszystkich swoich narzędzi, by rozwiązać ten problem. Powtórzę raz jeszcze, to jest działanie proinflacyjne (…). Podczas przechodzenia na nowy system są tylko dwie rzeczy, które są [wartościowe] – złoto i bitcoin – twierdził.

Tym samym ma on podobne zdanie co rosnąca liczba analityków i obserwatorów rynkowych.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here