Naga Markets



BitcoinW wywiadzie dla Squawk Box CNBC, dyrektor zarządzający Grayscale, Michael Sonnenshein, powiedział, że choć trudno jest przewidzieć ruch ceny Bitcoina, zainteresowanie inwestorów instytucjonalnych sugeruje, że najpopularniejsza kryptowaluta jest wciąż na wczesnym etapie hossy. Notowania BTC/USD wzrosły w poniedziałek do poziomu 19860 USD przebijając historyczny szczyt z 2017 roku.

  • Bitcoin osiągnie poziom 500 000 USD. BTC to złoto 2.0
  • Gwałtowny wzrost popytu instytucjonalnego na najpopularniejszą kryptowalutę
  • BTC jest niesamowitą technologią i skutecznym magazynem wartości

Bitcoin ma miejsce na nawet 25-krotny wzrost wartości

Jeśli przeanalizować ilość zainteresowanych tą klasą aktywów lub wielkości dokonywanych alokacji środków, dopiero zaczynamy trend wzrostowy na Bitcoinie – powiedział Sonnenshein.

Te artykuły również Cię zainteresują




Założyciele giełdy kryptowalut Gemini, Tyler i Cameron Winklevoss, z którymi rozmawiano niedawno na Squawk Box, również uważają, że flagowa kryptowaluta będzie nadal rosła.

Nasza teza jest taka, że ​​Bitcoin to złoto 2.0 oraz że zakłóci funkcjonowanie rynku złota. Aby to zrobić, musi mieć kapitalizację rynkową w wysokości 9 bilionów dolarów. Dlatego też uważamy, że Bitcoin może kosztować 500 000 USD. Przy poziomie 20 000 USD jest istotny opór, jednak dla nas to okazja do zakupu, ponieważ uważamy, że jest stąd miejsce na 25-krotny wzrost wartości – powiedzieli założyciele giełdy kryptowalut Gemini.

Tyler Winklevoss uważa, że gwałtowny wzrost popytu instytucjonalnego na Bitcoina jest głównym katalizatorem wzrostu dominującej kryptowaluty.

Kiedy widzisz takie osoby jak Paul Tudor Jones czy Stan Druckenmiller kupujących Bitcoiny i wychwalający jego zalety zaczynasz się zastanawiać. Do tego firmy takie jak Square, Microstrategy, które są przedmiotem publicznego obrotu, inwestują swój kapitał w Bitcoina, aby chronić swoją wycenę, ponieważ gotówka to śmieć i zdają sobie z tego sprawę. Obecnie coraz trudniej jest zaprzeczyć, że Bitcoin jest niesamowitą technologią, ale jest także skutecznym magazynem wartości – podkreślił Tyler.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bitcoin (BTC) przez moment był najdroższy w historii

W poniedziałek BTC zbliżył się do 20000 USD, przełamując swój rekord wszechczasów na kilku giełdach kryptowalut, w tym Binance, Bitstamp i Kraken. Z kolei we wtorek maksimum zostało nieznacznie poprawione i w szczytowym momencie brakowało zaledwie 80 USD do osiągnięcia psychologicznego poziomu 20000 USD. W chwili pisania tego artykułu wiodąca kryptowaluta jest warta 19050 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here