Naga MarketsBitcoin gotowy na bańkę? Rekordowa ilość inwestorów detalicznych na rynku BTCNowe dane firmy Glassnode sugerują, że inwestorzy detaliczni napływają na rynek bitcoina. Liczba portfeli posiadających BTC o wartości 1000 USD lub mniej notuje nowe historyczne maksima.

  • BTC przygotowuje się do bańki? Na rynek napływają detaliczni inwestorzy.
  • Liczba portfeli posiadających BTC o wartości 1000 USD lub mniej jest rekordowo wysoka.

Bitcoin gotowy do silnego wystrzału?

W nowym tweecie dyrektor ds. technicznych Glassnode i analityk sieci Rafael Schultze-Kraft pokazuje, że liczba portfeli zawierających 10, 100 i 1000 USD w BTC jest obecnie na rekordowym poziomie:

„Liczba adresów bitcoina zawierających co najmniej:

… BTC warte 10 USD: 17,6 mln ––– ATH
… BTC warte 100 USD: 9,7 mln ––– ATH
… BTC o wartości 1000 USD: 3,6 mln ––– ATH”

 

W sumie liczba portfeli z saldem o wartości 1000 USD lub mniej wynosi prawie 31 milionów.

Mali gracze wracają na rynek BTC

Choć coraz więcej inwestorów detalicznych stawia na największą kryptowalutę, liczba wielorybów w sieci bitcoina również rośnie. Według Glassnode, liczba adresów z saldem o wartości 1 miliona USD lub więcej w łańcuchu BTC odnotowała nowy rekord:

„Liczba adresów milionerów w sieci bitcoina (adresy zawierające ≥ 1 mln USD w BTC) przekroczyła 20 000. To najwyższa wartość od stycznia 2018 r.”

 

Poprawiające się fundamenty bitcoina pojawiają się w czasie, gdy dominująca na świecie kryptowaluta jest gotowa do zamknięcia miesiąca z niemal rekordową ceną. Dziś kosztuje ponad 13 000 USD.

Trader Josh Rager jest także optymistycznie nastawiony w kwestii BTC. Mówi swoim 89000 obserwujących, że bitcoin jest gotowy do lotu do ATH, czyli 20 000 USD:

„Nie możesz patrzeć na aktualny miesięczny wykres bitcoina bez uśmiechu. Nad BTC jest już tylko niebo, ponieważ jest bliski przełamania historycznego maksimum miesięcznego zamknięcia na poziomie 13 880 USD. Jeśli patrzę z zewnątrz, ten wykres jest pozytywnym znakiem z nowym miesięcznym wysokim potencjałem”.

Wszystko wskazuje więc na to, że BTC jest gotowe na dużą hossę.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here