Naga MarketsW momencie gdy rynek niedźwiedzio pozycjonuje się wobec Bitcoina, nikogo nie powinien dixwić fakt, że lepiej radzą sobie alternatywne kryptowaluty. Skok cenowy zauważalny jest między innymi na Bitcoin Gold, którego cena w trakcie czwartkowego handlu ponownie testowała poziomy powyżej $400. W miejscu tym warto zadać sobie jednak pytanie, czy jeden z forków BTC kiedykolwiek zyska większe zainteresowanie, czy pozostanie jedynie instrumentem spekulacyjnym?

Z obrotem na poziomie prawie $500 milionów w przeciągu ostatnich 24 godzin wydaje się, że popyt na BTG utrzymuje się na bardzo wysokich poziomie. W okolicach poziomu $400 wiele osób może jednak realizować zyski, co przynajmniej potencjalnie spowoduje ponowne spadkowe odbicie od istotnego oporu:

BTG/USD TradingView

Od listopada poziom 400 USD na giełdzie Bitfinex testowany był dwukrotnie. Pierwszy test zepchnął cenę pod 200 dolarów, drugi doprowadził do testu wspomnianej strefy. W tym momencie od strony technicznej przeważa więc range trading. Jakikolwiek sygnał sprzedażowy pod 200, może być więc okazją do shortów.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here