Naga MarketsKsiążę Harry

Bitcoin Evolution to kontrowersyjny projekt z rynku okołokryptowalutowego. Promuje się w dość kontrowersyjny sposób: za pomocą fake newsów i sfabrykowanych doniesień prasowych, które sugerują, że wspierają go celebryci czy znani artyści lub sportowcy. Teraz padło na księcia Harry’ego.

  • Bitcoin Evolution sugeruje, że inwestuje w niego książę Harry.
  • Jak nie dać się oszukać?

Książę Harry wykorzystany przez oszustów

O sprawie napisał brytyjski portalu informacyjny Mirror. Tym razem mamy do czynienia z podszywaniem się pod stronę BBC. W tak sfabrykowanym artykule sugeruje się, że książę Harry i Meghan Markle inwestują w projekt. Oczywiście nie jest to prawdą. Wykorzystano jednak fakt, że para odcięła się niejako od rodziny królewskiej i “poszła na swoje”. Zapewne szuka teraz marek, które może promować, ale wątpliwe, by zdecydowała się na współpracę z Bitcoin Evolution.

Bitcoin Evolution i “niezależność finansowa”

Oczywiście w tego typu artykułach zawsze pojawia się pojęcie “niezależności finansowej”, którą jakoby można uzyskać dzięki inwestowaniu w tego typu projekty. Pamiętajcie jednak, by zawsze uważać na takie inicjatywy, promujące się za pomocą tak krzykliwych haseł.

Nie zrozumcie nas źle – inwestowanie na giełdzie to świetna sprawa, może nawet konieczna w czasie recesji, by próbować zachować swój kapitał w trudnym dla gospodarki okresie. Tyle że należy kupować akcje czy kryptowaluty, które faktycznie mają potencjał do wzrostów.

Czy warto inwestować w Bitcoin Evolution?

Czy tak jest z Bitcoin Evolution? Projekt budzi od początku kontrowersje. Głównie za sprawą podejrzanych, sfabrykowanych artykułów. W sieci można znaleźć i inne podobne teksty, które sugerują, że za tego typu inicjatywami stoją np. Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki czy Małgorzata Kożuchowska. Oczywiście wszystkie te doniesienia to kłamstwa! Żadna z tych wymienionych osób nie ma nic wspólnego z Bitcoin Evolution czy innymi takimi kryptowalutowymi projektami!

Zastanówcie się więc, czy warto w ogóle myśleć o inwestowaniu w takie projekty, które już na starcie starają się nas zwabić do siebie niczym w pułapkę okłamując nas… Decyzja należy oczywiście do was…Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here