Naga MarketsJeden z szerzej rozpoznawalnych brokerów detalicznego rynku forex, FXTM aktualizuje swoją ofertę wprowadzając CFD na trzy najpopularniejsze kryptowaluty. Klienci brokera będą mogli aktywnie handlować nie tylko na Bitcoinie ale i Ethereum oraz Litecoinie. 


Wprowadzenie SegWit2x 1 sierpnia (…) było bez wątpienia jednym z powodów tego nadzwyczajnego rajdu kryptowaluty w tamtym miesiącu. (…) W ciągu zaledwie czterech dni wycena tokenów Bitcoin Cash na rynku wzrosła do $7,6 mld co spowodowało znaczny wzrost popytu na instrumenty oparte o wycenę Bitcoina czy Bitcoin Cash. FXTM wychodzi na przeciw tym potrzebom i wprowadza nowe rozwiązania do swojej ofety – komentuje zmiany Jameel Ahmad, dyrektor ds. strategii i badań rynkowych FXTM.

Zacznij handel kryptowalutami w FXTM>>>

Zarówno Bank of Russia, South African Reserve Bank, Belarus Central Bank oraz szwedzki Riksbank zasygnalizowały swoje zainteresowanie kryptowalutami i technologią blockchain. Konsorcjum japońskich banków pracuje nad rozwiązaniem krajowej waluty opartej o tę technologię, która ma zostać uruchomiona już w 2020 roku. Cieszę się, że FXTM jako jeden z pierwszych brokerów umożliwia obrót instrumentami opartymi o wycenę kryptowalut – czytamy w informacji prasowej FXTM.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here