Naga MarketsSkyBridge Capital, Anthony Scaramucci

Znany amerykański inwestor i założyciel funduszu hedgingowego SkyBridge Capital, Anthony Scaramucci twierdzi, że algorand (ALGO) może być dużym konkurentem dla ethereum (ETH) w kwestii wykorzystania tokenu w świecie rzeczywistym. W jego ocenie, ALGO mogłoby zostać wykorzystanie m.in. w programach partnerskich stosowanych m.in. przez linie lotnicze.

ALGO zagraża ETH?

Założyciel SkyBridge Capital Anthony Scaramucci twierdzi, że jeden z konkurentów ethereum jest dobrze przygotowany do obsługi złożonych przypadków użycia w świecie rzeczywistym.W wywiadzie dla Real Vision, weteran funduszy hedgingowych przyznał, że zdecentralizowana sieć blockchain algorand (ALGO) może tchnąć nowe życie w sektor dóbr konsumpcyjnych.

– Jeśli latasz samolotem American lub Delta, gromadzisz mile. Możesz, ale nie musisz ich używać. W bilansie Delty są one oznaczone jako zobowiązanie. I z jakiegoś powodu nie używasz ich, ale nie możesz ich odblokować. A gdybyśmy stworzyli monetę, która mogłaby zabrać te mile z Twojego konta w zamian za tę monetę? Wtedy ta moneta byłaby uniwersalna i można by za nią zrobić zakupy spożywcze lub kupić coś innego – wskazał Scaramucci.

– Mam fundusz Bitcoin [BTC]. Mam fundusz Ethereum [ETH]. I wkrótce będziemy mieli fundusz ALGO. I myślę, że to są trzy główne blockchainy, kryptowaluty, które wygrają i zaprojektują przyszłość – dodał.

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w akcje:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Autor poleca również:

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw kęty | kurs kuny | kurs lewa | dzisiejszy kurs rubla | comarch akcje rekomendacje | giełda pgnig | pgnig akcje opinie | santander notowania |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułNotowania EUR/PLN trzeci dzień z rzędu atakują poziom 4,62
Następny artykułNBP skrócił ‘blackout’ do 5 dni przed i 1 dnia po posiedzeniu RPP
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here