Naga MarketsBitcoin, ethereum i inne kryptowaluty zyskają na fortunie odziedziczonej przez millenialsów?Współzałożyciel kryptowalutowego funduszu hedgingowego Morgan Creek Digital, Mark Yusko, mówi, że millenialsi na zawsze zmienią krajobraz finansów po odziedziczeniu bilionów dolarów od swoich rodziców. Bitcoin, ethereum i inne kryptowaluty mogą na tym zyskać.

  • Millenialsi mogą odziedziczyć nawet 37 bilionów USD
  • Biticoin i inne kryptowaluty mogą liczyć na część tej fortuny
  • Starsze pokolenie nadal będzie patrzeć na bitcoina ze sceptycyzmem

Bitcoin i krypto – oczywiście, metale szlachetne – nie dziękuję

W wywiadzie z podcasterem i analitykiem Prestonem Pyshem, Yusko cytuje dane z Deloitte, które pokazują, że 37 bilionów dolarów zostanie przekazanych millenialsom. Ci natomiast są zapalonymi użytkownikami technologii cyfrowych i kryptowaluty, takich jak bitcoin czy ethereum.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Moje pokolenie przekaże milenialsom 37 bilionów dolarów. Oni nie zainwestują tego w akcje IBM, nie obligacje rządowe, czy nawet w Teslę. Te pieniądze trafią do DeFi,  bitcoina, ethereum… To będzie największa kreacja bogactwa, jaką kiedykolwiek widzieliśmy na świecie – powiedział Yusko.

Mark Yusko powiedział, że różnice między nowym pokoleniem a ich rodzicami są ogromne.

Ogólnie rzecz biorąc, mówi, że starsze pokolenie będzie nadal korzystać z tradycyjnych brokerów, takich jak Merrill Lynch, posiadać złoto i patrzeć na bitcoina ze sceptycyzmem.

Tymczasem millenialsi żyją w zupełnie innym świecie, mówi Yusko, przygotowując grunt pod falę adopcji aktywów kryptograficznych i pokoleniowe odejście od metali szlachetnych.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

– Zapytaj kogoś poniżej 35 lat – kto jest Twoim brokerem? [Powiedzą] co masz na myśli? Mam Robinhooda… [Zapytaj] ile masz złota? [Powiedzą] żartujesz sobie ze mnie? – powiedział Yusko.

[Zapytaj ich], ile masz bitcoinów? [Powiedzą] Nie chcę o tym rozmawiać. Dlaczego nie? Ponieważ to naprawdę duży procent mojej wartości netto. Zatem, ten podział będzie się pogłębiał – spekuluję współzałożyciel Morgan Creek Digital.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here