Naga MarketsBitcoin, ethereum, algorand i inne kryptowaluty. Analizuje Justin BennettAAVE pozostaje numerem jeden wśród protokołów DeFi (zdecentralizowanych finansów) pod względem zablokowanej wartości, twierdzi analityk i inwestor kryptowalutowy Justin Bennett, w swoim najnowszym przeglądzie kryptowalutowym. Analizuje w nim również wykresy bitcoina (BTC), ethereum (ETH), algorand (ALGO), vechain (VET) oraz verasity (VRA)

AAVE będzie radzić sobie bardzo dobrze tak długo, jak rozwijać będzie się DeFi

Tak długo jak DeFi będzie się rozwijać, co moim zdaniem nastąpi, protokoły takie jak AAVE powinny radzić sobie nadzwyczaj dobrze, twierdzi Bennett.– Jedno spojrzenie na całkowitą wartość zablokowaną w DeFi i jest jasne, w którym kierunku zmierza rynek. Oczywiście, wielką niewiadomą przez ostatnie kilka miesięcy był BTC i rynek kryptowalut w ogóle. Podczas gdy rzeczy zaczynają wyglądać bardziej byczo dla całej przestrzeni, jeszcze miesiąc temu nie było to takie jasne – komentuje analityk.

Bitcoin, ethereum, algorand i inne kryptowaluty. Analizuje Justin Bennett

Tak długo, jak BTC będzie rósł w kierunku poziomu 65 tys. dol., Bennett widzi AAVE osiągającą ceny powyżej 1000 pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku. Byłby to zysk na poziomie co najmniej 230%.

– Poza tym, że jest to protokół numer jeden w szybko rozwijającej się przestrzeni DeFi, powodem dla którego lubię AAVE jest wykres. Daje nam wyraźny poziom „wyzwalający”, z którym możemy pracować. Innymi słowy, jeśli AAVE zamknie się powyżej oporu kanału w pobliżu 375, wtedy myślę, że ten rynek zmierza do 450, 670, a potencjalnie do ponad 1000 dol. w ciągu najbliższych kilku miesięcy – podsumowuje prognozę AAVE Bennett

Bitcoin, ethereum, algorand i inne kryptowaluty. Analizuje Justin Bennett

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

invest

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin próbuje naruszać ważną linię trendu

Bitcoin wyłamuje obszar 54 300 dolarów. Jest to poziom, o którym Bennett ostatnio wspominał. Dla przypomnienia, jest to linia szyi głowy i ramion z początku tego roku. Zatem dzienne zamknięcie powyżej 54 300 USD powinno zmienić ten poziom na wsparcie.

W przeciwnym razie możemy zobaczyć re-test poziomu 53 000 jako nowego wsparcia. Zamknięcie powyżej 54 300 otwiera poziom oporu 60 000, a zamknięcie powyżej tego poziomu otwiera drogę w kierunku 65 000.

Oczywiście, im wyżej BTC idzie, tym bardziej prawdopodobne jest, że nadal jesteśmy na rynku byka. Należy jednak pamiętać, że bitcoin musi przebić 65 000, aby oficjalnie zasygnalizować, że rynek byka powraca.

Bitcoin, ethereum, algorand i inne kryptowaluty. Analizuje Justin Bennett

Ethereum pozostaje w zakresie konsolidacji

ETH zaczęło testować obszar oporu 3670, dlatego po południu widzieliśmy jak traci nieco impetu.

Sprawy są dość proste dla ETH w tym momencie. Tak długo jak rynek ten znajduje się powyżej 3200, rajd jest nienaruszony. W tym samym czasie kupujący muszą przełamać poziom 3670 oraz obszar 4000, aby rynek mógł wznieść się na nowe szczyty.

– Wszyscy wiemy, że ETH będzie podążać za BTC, więc tak długo jak bitcoin zachowuje się wzrostowo i zmierza w kierunku 65000, spodziewałbym się, że ETH podąży za nim i wybije 4000 dol. – dodaje Bennett.

Bitcoin, ethereum, algorand i inne kryptowaluty. Analizuje Justin Bennett

Algorand testuje poziom wsparcia

ALGO obecnie respektuje tygodniowy poziom wsparcia na 1,75. Przełamał ten poziom na początku września i utrzymuje się powyżej niego na tygodniowych zamknięciach.

Biorąc pod uwagę kanał wzrostowy, który obowiązuje od początku hossy, ruch do 5-7 dolarów w najbliższych miesiącach ma wiele sensu.

Należy jednak pamiętać, że zależy to od przełamania przez BTC poziomu 65 000. Jeśli tak się stanie dalsze wzrosty kryptowaluty nie powinny być zagrożone.

Bitcoin, ethereum, algorand i inne kryptowaluty. Analizuje Justin Bennett

VeChain w ciekawym technicznie miejscu

VET może ponownie przetestować swoje listopadowo-grudniowe minima, kiedy to notowany był poniżej dwóch centów.

– Tak długo jak BTC będzie rósł myślę, że VET zmierza do 0,50 USD w konserwatywnym ujęciu. Jednakże, szczyt dwuletniego kanału wypada pomiędzy 1,50-2,70 dol. w zależności od tego, kiedy rynek byka osiągnie swój szczyt – komentuje Bennett.

– Oczywiście, nie ma żadnych gwarancji. To, że szczyt kanału znajduje się w tym obszarze nie oznacza, że osiągnie takie ceny. W związku z tym uważam, że rynek ma duże szanse na osiągnięcie poziomu 1 dol. lub wyższego, jeśli Bitcoin przebije poziom 65 000 – dodaje.

Bitcoin, ethereum, algorand i inne kryptowaluty. Analizuje Justin Bennett

Verasity w kierunku oporu

VRA zbliża się do ważnego oporu w pobliżu 0,05, który, jeśli zostanie przełamany, może wysłać rynek znacznie wyżej w nadchodzących miesiącach.

Trudno jest powiedzieć jak wysoko VRA podejdzie. Jednak z pewnością nie jest wykluczone przełamanie poziomu 1 dol.

Obszar 0,026 pozostaje wsparciem, ale Bennett byłby zaskoczony widząc kolejny re-test. Zamiast tego, wypatruje dziennego i tygodniowego zamknięcia powyżej 0,055, by móc ruszyć w kierunku 0,10 i dalej.

DeFi z 200 mld dolarów. Ethereum dominujeJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here