Naga Markets

Bitcoin, Trend wzrostowy na BTCDno cenowe Bitcoina (BTC) jest już uformowane i ma nastąpić ogromny wzrost jego wartości za niecały rok, uważa partner zarządzający Morgan Creek Digital, Mark Yusko. W nowym wywiadzie dla Stansberry Research Yusko powiedział gospodarzowi Mattowi McCallowi, że po prawie dziesięciu miesiącach frustracji i strat finansowych, kryptowalutowa zima wreszcie się skończyła, a Bitcoin jest gotowy do ponownej hossy w przeciągu pół roku. Największa kryptowaluta handlowana jest w piątek nieco poniżej poziomu 24 000 USD na głównych giełdach.

Kryptowalutowa zima się skończyła. Bitcoin gotowy do ponownej hossy w przeciągu pół roku

Myślę, że nadeszła wiosna kryptowalut. Nadal jesteśmy daleko od kryptowalutowego lata, kiedy otrzymamy kolejny paraboliczny ruch w górę. Ale to nastąpi prawdopodobnie za sześć do dziewięciu miesięcy – stwierdził Yusko.Zarządzający kryptowalutowym funduszem hedgingowym wyszedł swoją wypowiedzią poza zmienne wykresy cen, aby podkreślić znaczenie łańcucha bloków reprezentowanego przez oryginalny zasób kryptograficzny.

Bitcoin to doskonały sposób przechowywania wartości. To w zasadzie cyfrowe złoto. Złoto to jedyny pieniądz w historii świata. Bitcoin jest tak dobry jak złoto. Jest równie rzadki, ale jest bardziej podzielny i bardziej przenośny – dodał.

Handluj kryptowalutami w formie CFD razem z Capital.com. Uzyskaj dostęp do tysięcy rynków na całym świecie

ZACZNIJ INWESTOWANIE

Yusko wyjaśnił również, dlaczego nie martwi się poważnymi stratami, jakie Bitcoin poniósł od końca 2021 roku, zauważając, że uważa, iż ​​BTC już osiągnął dno cyklu na poziomie około 17 500 USD w połowie czerwca.

Bitcoin (BTC) konsoliduje pod koniec tygodnia przy 24 000 USD

Notowania BTC/USD wzrosły w czwartek niemal do 25 000 USD, najwyższego poziomu od połowy czerwca. W piątek kurs nieznacznie się osuwa poniżej 24 000 USD, jednak ostatnia tendencja wyższych szczytów i dołków daje nadzieje na test głównego poziomu oporu 25 400 USD. Jego trwałe przebicie powinno doprowadzić do większego odreagowania w rejon 27 733 USD.

XTB
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowanie dax | notowania bitcoin | cena akcji selvita | kurs pko | kęty kurs | gpw echo investment | aktualny kurs hrywny |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułKryptowaluty tracą przed weekendem mimo bliższej daty Ethereum 2.0
Następny artykułS&P500: Kontra podaży
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here