Naga MarketsBitcoin: eksperci uważają, że kryptowaluty czeka ogromny rajdW nowym odcinku podcastu “What Bitcoin Did” Nic Carter, Tuur Demeester, Robert Breedlove i Alex Leishman mówią o tym, że na całym świecie zachodzi ważna zmiana gospodarcza, która ostatecznie przyniesie korzyści BTC.

  • Goście podcastu opowiadali o tym, jak rewolucja gospodarcza, jaka zachodzi na naszych oczach, zmieni nasz świat i wpłynie na BTC.
  • Ich zdaniem hossa na BTC czai się tuż za rogiem.

Bitcoin: waluty fiat upadną, kryptowaluta przetrwa

Carter, partner w Castle Island Ventures, uważa, że wkrótce na własne oczy zobaczymy upadki wielu walut fiat.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Wydaje mi się, że w ciągu najbliższych 24 miesięcy może nastąpić fala upadków walut fiat, podobna do azjatyckiego kryzysu finansowego z końca lat 90. czy sytuacji związanej z upadkiem Związku Radzieckiego – powiedział.

Przypomniał, że “świat jest bardzo zadłużony na rynkach wschodzących”. Jest zdania, że wiele osób może porzucić fiaty i wejść na rynek BTC.

Założyciel Adamant Capital, Tuur Demeester, twierdzi zaś, że zwiększenie zadłużenia państw utrudni rozwój gospodarczy na pięć, dziesięć lat. Na tym skorzysta BTC.

Myślę, że bitcoin to polisa ubezpieczeniowa – uważa. – Przy pierwszym zakupie przechowujesz go [bitcoina] jednak w jednym miejscu, ale myślę, że dobrym pomysłem jest przechowywanie go w różnych miejscach. (…) Jeśli zgubisz klucze [prywatne] lub firma [w tym wypadku giełda – przyp. jw.] upadnie, gra się kończy i musisz ponownie kupić bitcoina. Pomyśl o tym – dodał.

Hossa na kryptowalutach czai się za rogiem

Robert Breedlove, dyrektor generalny Parallax Digital, jest z kolei zdania, że czeka nas wielka hossa.

– Zgadzam się z opinią Turra, że ​​wkraczamy na rynek hossy. Wiele osób uważało, że rok 2017 był pewnego rodzaju jednorazowy [zjawiskiem] i nigdy więcej nie zobaczymy takiego ruchu. Ale jeśli spojrzymy na historię bitcoina i warunki makroekonomiczne, które ma on chronić, szczerze mówiąc, znajdujemy się w doskonałym miejscu. Niepewność polityczna jest na ekstremalnym poziomie. Ekspansja pieniężna również osiąga szczyt – powiedział.

Twierdzi, że kurs BTC “przekroczy 100 000 USD”. 

– Myślę, że jeszcze nic nie widzieliśmy. 2017 rok był swoistą rozgrzewką na to, co nadejdzie. Będzie to 12, 24, 36 miesięcy, pięć lat, kto wie – prognozuje. – Pieniądz musi spełniać pięć warunków. Musi być trwały, podzielny, przenośny, rozpoznawalny, rzadki, ale niewiele osób to rozumie – dodał.

Jego zdaniem bitcoin “działa destrukcyjnie na złoto. Mówimy więc o zaburzeniu czegoś, co jest z nami od 5000 lat.”.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here