Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 220 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Dobra passa na bitcoinie trwa, od ostatniej analizy cena kryptowaluty urosła o 1000 dolarów, ciągnąc za sobą pozostałe tokeny. Doszło tu wreszcie do dynamicznego wybicia z kanału spadkowego, opór przy 7700 USD został pokonany i cena poszybowała wyżej. Fakt ten zbiegł się ze zwyżką na złocie, do którego Bitcoin jest porównywany. Można zatem sądzić, że BTC stanie się bezpieczną przystanią, w przypadku zawirowań czy kryzysów.

Tymczasem, poziom docelowy dla wybicia z kanału nie został jeszcze osiągnięty. Co oznacza, że kilkaset dolarów będzie jeszcze do zdobycia na pozycjach długich. Jednak dla nowych longów, sytuacja nie jest już tak różowa bowiem, niewykluczone że kurs zaliczy korektę do wybitego oporu. A to nie byłoby niczym nadzwyczajnym. Spadek o 500-600 dolarów byłby podobny do ostatniej korekty w końcówce grudnia. Obrona wsparcia 7800/600 to szansa na wzrosty w okolicę 9500 USD.

btcusd

Monero

Ostatnia informacja o wycofaniu Monero z giełdy Bitbay nie zaszkodziła tokenowi na długo. Co prawda, kurs spadał momentami poniżej 45 dolarów, jednak jak się później okazało była to pułapka na niedźwiedzie. W ciągu kilku kolejnych dni cena powróciła powyżej 50 dolarów, tworząc półkę cenową która teraz stanowi punkt odniesienia. Liczyłbym tu na powrót w okolicę 52 dolarów po czym wyrysowanie jeszcze jednej fali wzrostowej z atakiem na poziom 66 dol. W krótszym terminie cena powinna poruszać się w przedziale 56-60 USD. Warto tu zwrócić uwagę na wybicie linii trendu spadkowego pociągniętej niemal od szczytu wokół 100 dolarów, co jest bez wątpienia byczym sygnałem w dłuższym terminie. Należy jednak pamiętać, gdy walka z anonimowymi kryptowalutami przybierze na sile to Monero może mocniej oberwać.

monero

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here