Naga MarketsPoczątek marca przyniósł sporą korektę spadkową Bitcoina. W ciągu dwóch tygodni kurs BTC spadł o 460 dolarów i sięgnął lokalnego wsparcia w okolicy poziomu 925.00, gdzie pojawiła się reakcja popytowa. Od tego czasu, a dokładnie od 25 marca obserwujemy wzrosty, których dynamika jest już jednak zdecydowanie mniejsza niż wspomniane spadki.

Z technicznego punktu widzenia obecnie kurs Bitcoina znajduje się niejako w powietrzu i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji tendencji wzrostowej w okolice jakiegoś istotnego oporu. Tym najważniejszym okazuje się obecnie poziom 1290 dolarów, który jest jednocześnie najwyżej położonym technicznym poziomem w historii notowań tego instrumentu. Powyżej niego kurs BTC był zaledwie raz i w dodatku jedynie na chwilę.

Bitcoin Daily

Spoglądając na wykres H1 zauważymy, że rynek poza jednym wyjątkiem porusza się bardzo trendowo i re-testuje każdy pokonany opór. Obecnie znajdujemy się w okolicy wczorajszych maksimów 1225.00 i jeżeli tylko poziom ten zostanie pokonany spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów.

Sprawdź darmowe konto do handlu kryptowalutami na giełdzie BitBay

Bitcoin H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. Orange [OPL] na ostatnim wsparciu, Skyline [SKL] wybicie ze spodka
Następny artykułSpadek zapasów ropy naftowej w USA. Jak reaguje CAD i WTI?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here