Naga MarketsBitcoin docelowo w kierunku 9300 dolarów, uważa Maksymilian Bączkowski
Maksymilian Bączkowski, redaktor Comparic24.tv

Notowania BTC zrealizowały scenariusz wychodzenia z pozycji zyskownych, co może skutkować obecnie niewielkim krótkoterminowym odbiciem. Maksymilian Bączkowski utrzymuje jednak scenariusz spadkowy i na wykresie jednogodzinnym Bitcoina zakłada ruch deprecjacyjny w kierunku strefy 9300 dolarów, gdzie wyznaczany był jeden z lokalnych poziomów wsparcia.

  • Bitcoin wykonał scenariuszy realizacji zysków spadając o 5% w trakcie ostatnich sesji
  • Mały obrót zbiera się na lokalnych dołkach, nie jest to więc jasny sygnał wzrostowy dla cen BTC
  • W trakcie wtorkowej sesji kurs najstarszej kryptowaluty skromnie traci

Bitcoin z delikatnym podbiciem, następnie powrót do spadków intraday

Pomimo rozpatrywanego scenariusza spadkowego, to w długim terminie sekwencja wzrostowa jest cały czas utrzymywana. Jeżeli więc mielibyśmy mówić o głębszych zejściach, to Bitcoin musiałby wybijać majowe minima rysowane na wysokości 8500 dolarów. Dopóki jednak poziom jest utrzymany, rynkowi BTC nie grozi silniejsza przecena – komentował Maksymilian Bączkowski z Comparic24.tv.

W ujęciu intraday, czyli rozgrywaniu ruchów cenowych w trakcie jednej sesji, zakłada jednak kilkusetdolarową deprecjację BTC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułLagarde: EBC będzie kontynuować QE pomimo orzeczenia niemieckiego sądu
Następny artykułGPW proponuje 11 sierpnia jako dzień wypłaty dywidendy
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here