Naga MarketsBitcoin dobije do 200 tys. dol., sądzi legendarny trader Peter BrandtBitcoin ma być dopiero w połowie drogi do swojego zasięgu cenowego w tym rynku byka, jak twierdzi Peter Brandt, inwestor oraz trader o niemal kultowym statucie. Jego zdaniem, powinniśmy ujrzeć notowania kursu BTC/USD po 200 tys. dol.

  • Peter Brandt ma ponad 40-letnie doświadczenie w tradingu jako analityk oraz inwestor
  • W 1981 roku założył firmę Factor LLC, której jest CEO do dzisiaj
  • Brandt słynie ze swojej ogromnej wiedzy dotyczącej analizy technicznej

Cena Bitcoina może wzrosnąć nawet do 200 tys. dol., twierdzi Peter Brandt

Bitcoin ma mieć przed sobą drogę do nawet 200 tys. dol., a obecny rynek byka jest nienaruszony i powinien trwać nadal, jak uważa znany inwestor oraz trader, Peter Brandt. Według jego analizy, BTC będzie kontynuował rajd, choć możliwe, że po drodze napotka on korekty.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przyglądam się szerszej prespektywie. Bitcoin przez ostatnie 10-11 lat zaliczył wielkie rajdy, które przyspieszają na 2-3 lata, a potem mamy do czynienia z wielką korektą. – stwierdził Brandt.

Legendarny inwestor poprzez swój profil twitterowy przedstawił następującą analizę:

Jak z niej wynika, Bitcoin obecnie porusza się w czwartej parabolicznej fali, jeśli spojrzymy na tygodniowy wykres w skali logarytymicznej. Jednocześnie, kurs BTC/USD utrzymuje się w kanale zwyżkującym, który powstrzymał w marcu 2020 roku kurs przed dalszymi spadkami.

Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Zatem, możliwe jest według Brandta, by Bitcoin dobił do górnego ograniczenia kanału we wrześniu 2021 roku, a to oznaczałoby potencjalne zahaczenie o poziomy w okolicach 180 – 200 tys. dol.

Możliwe jest jednak także, że zetknięcie się kursu z górną linią ograniczającą kanał, będzie zapowiedzią silnej korekty.

Zobacz również: Jak kupić Bitcoin w Plus500?

Jednak Brandt wyraził także przestrogę dla inwestorów z której wynika, że istnieje szansa by Bitcoin pewnego dnia okazał się bezwartościowy.

Bitcoin przyjmuje rolę przetrzymywania majątku oraz środka wymiany. To zerojedynkowy zakład. BTC może stać się czymś najlepszym według wyobrażeń ludzi, albo stanie się niczym. – podkreślił znany trader.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognozy giełdowe | usd kurs | bitcoin wiadomosci | kurs akcji mercator | dax notowania weekendowe |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here