Naga MarketsBitcoin dał mi zarobić kupę forsy, w przeciwieństwie do złota i akcji - Jim CramerBitcoin pozwolił zarobić mnóstwo pieniędzy znanemu dziennikarzowi i prowadzącemu kultowy program “Mad Money”, Jimowi Cramerowi, przynajmniej jak twierdzi on sam. Na antenie CNBC podziękował on inwestorowi i zwolennikowi kryptowalut, Anthony’emu Pompliano, za rekomendację zakupu kryptowaluty, która pozwoliła zarobić mu krocie z inwestycji wynoszącej 500 tys. dol.

  • Mad Money, którego gospodarzem jest Jim Cramera, emitowane jest już 16 lat na antenie CNBC
  • Cramer jest także założycielem portalu TheStreet.com
  • W trakcie swojej kariery pracował między innymi dla Goldman Sachs i przez 14 lat prowadził własny fundusz hedgingowy

Bitcoin okazał się świetną inwestycją dla Jima Cramera

Bitcoin dał zarobić sporej rzeszy ludzi w ostatnich miesiącach, a w tej grupie jest także sam Jim Cramer, niezwykle popularny dziennikarz, który zajmuje się przede wszystkim rynkiem akcji w Stanach Zjednoczonych na antenie CNBC.

Te artykuły również Cię zainteresują
O to o co chodzi: zarobiłeś dla mnie kupę forsy. – stwierdził Cramer, odnosząc się zarówno do Bitcoina, jak Anthony’ego Pompliano.

Znany dziennikarz finansowy zwrócił także uwagę na to, że Bitcoin zapewnił o wiele większą stopę zwrotu niż akcje czy złoto.

Stało się dokładnie tak jak powiedziałeś. Stało się to także znacznie szybciej niż twierdziłeś, jednak jestem przede wszystkim bardzo wdzięczy – i wiesz kto jest jeszcze wdzięczy? Moje dzieci. – dodał Jim Cramer.

Bitcoin dał mi zarobić kupę forsy, w przeciwieństwie do złota i akcji - Jim Cramer
Kurs BTC/USD. Źródło: tradingview.com

Dziennikarz przyjrzał się ponownie konstrukcji portfela, która rekomendował od wielu lat. Zamiast alokować 10% portfela w metale szlachetne, zaznaczył, że od teraz powinno to jego zdaniem być: 5% w kruszce, 5% Bitcoin.

Jim Cramer nie powiedział, ile dokładnie zarobił na inwestycji o wkładzie początkowym wynoszącym około 500 tys. dol., jednak zakładając, że inwestycji dokonał mniej więcej wtedy, gdy pochwalił się nią po raz pierwszy, to obecnie posiadane przez niego Bitcoiny są warte około 2,4 mln dol.

Cramer jest początkującym inwestorem jeśli chodzi o Bitcoina. Tymczasem, właściciele dużych pozycji w BTC, którzy posiadają go od długiego czasu, sprzedają go po każdym dużym ruchu cenowym w ostatnich miesiącach, jak twierdzi Cointelegraph. To właśnie te działania mają odpowiadać za krótkotrwałe konsolidację po wystrzale notowań w górę.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognozy giełdowe | usd kurs | bitcoin wiadomosci | kurs akcji mercator | dax notowania weekendowe |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here