Naga MarketsKliknij po więcej informacji

Akcje Apple były już tylko wisienką na torcie po tym, co działo się w ciągu dnia na rynkach finansowych. Średni wskaźnik Dow Jow jest obecnie odrobinę niższy od przełomowego punktu znajdującego się na poziomie 22,000 punktów.


Analitycy myśleli, że światowy gigant w produkcji smartfonów i  tabletów spodziewa się fatalnego wyniku za ostatni kwartał przed spodziewanym we wrześniu wypuszczeniem nowej fali produktów. Zwykle przecież użytkownicy iPhona decydują się na używanie starszych i popsutych już trochę urządzeń, jeśli mają świadomość, że niedługo pojawi się ich nowa wersja.  Firma Apple nie tylko obaliła te przypuszczenia, ale również bardzo szybko podniosła się cena ich akcji mimo, że było już po godzinach handlowych, a kiedy rynki znów się dziś otworzą największa firma na świecie będzie warta około 782 miliardy dolarów.

Jako, że indeks zmienności VIX znów drastycznie spadł, inne rynki, waluty i towary pozostały wczoraj stosunkowo stabilne. Z kolei aż wrze o Bitcoin Cash i ostatnim hard forku, który miał miejsce. Emocje zdążyły już opaść, ale daleko jeszcze do jego przekształcenia, a nawet zagwarantowania czegokolwiek na ten moment. Spójrzmy na to co mamy teraz. Stara sieć Bitcoina wygląda na stabilną. SegWit został zatrzymany, a wolumeny wyglądają całkiem normalnie. W ciągu ostatnich 24 godzin około 1,3 miliarda dolarów Bitcoina zmieniło właściciela, czyli liczbę która jest dosyć przeciętna jak na ostatnie kilka miesięcy. Wartość rynkowa Bitcoina jest mniej więcej na tym samym poziomie od maja, czyli na poziomie około 44,6 miliarda dolarów.Nowa moneta Bitcoin Cash, którą niektórzy zakwalifikują jako BCC, a inni jako BCH, jest obecnie trzecią co do wielkości kryptowalutą z kapitalizacją rynkową na poziomie 7,2 miliarda dolarów, jako że monety są teraz sprzedawane po cenie 439 dolarów.

Sprawdź możliwości handlu społecznościowego

Proszę Państwa, to nic innego jak średni podział akcji. Gdy akcje w spółce zostają podzielone, każdy inwestor otrzymuje dwie akcje za każdą jedną, którą posiada, a cena za akcje zmniejsza się o połowę. W przypadku tego podziału wartość pierwotnego aktywa nigdy nie została zmniejszona. Mamy po prostu nowe aktywo z całkowicie nowym limitem rynkowym, który z pozoru pochodzi znikąd. Oznacza to, że łączna wartość Bitcoina i Bitcoin Cash wynosi 51,8 miliarda dolarów, co znacznie przerasta to co kiedykolwiek Bitcoinowi udało się osiągnąć samotnie. Biorąc pod uwagę wzrost tego trudnego rynku, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby nagle okazało się, że jedno lub oba te aktywa gwałtownie wzrosną na wartości.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here