Naga MarketsMimo, iż to powstały ponad 11 lat temu Bitcoin (BTC) jest pierwszą, najstarszą i największą pod względem kapitalizacji kryptowalutą, która zdaniem wielu zrewolucjonizuje system finansowy (i nie tylko) na świecie, to są również osoby, których zdaniem nie BTC, a powstały wskutek pierwszego hard forka jego sieci Bitcoin Cash (BCH) jest “prawdziwym Bitcoinem”. Jedną z takich osób jest ewangelista kryptowalut Roger Ver zwany również jako “Bitcoin Jesus”.


Cena BCH wzrośnie 1000-krotnie

W rozmowie z CNBC po raz kolejny wskazał on, że Bitcoin Cash jest “prawdziwym Bitcoinem” i zasugerował, że jego cena może wzrosnąć nawet 1000 razy w stosunku do obecnej wyceny.

Przyznał on, że zarówno Bitcoin Cash, jak i Bitcoin wzrosły dwukrotnie w ciągu ostatniego roku i wzrosły o kilka tysięcy procent w ciągu ostatnich pięciu lat.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że o Bitcoin Cashu pięć lat temu jeszcze nikt nie słyszał. Kryptowaluta ta powstała bowiem dopiero w sierpniu 2017 roku. Ponadto, jej cena znajduje się obecnie na niższym poziomie niż w chwili powstania.

Wypowiadając się w samych superlatywach na temat BCH Ver wskazał także, że to naprawdę niesamowita inwestycja, gdyż jego cena ma możliwość, aby wzrosnąć tysiąc razy. Stwierdził on nawet, że Bitcoin Cash jest akceptowany jako środek płatniczy w większej ilości punktów usługowo-handlowych niż BTC.

Niestety, twierdzenie dot. ilości punktów akceptujących płatności w BCH również wydaje się błędne. Na stronach bitcoincash.org oraz map.bitcoin.com przedstawiana jest bowiem mapa wskazująca, iż na całym świecie istnieją zaledwie 1 772 punkty akceptujące takie płatności. Tymczasem, ilość miejsc akceptujących płatności w BTC wynosi aż 15 768.

Analizując to wszystko trudno nagle potraktować projekcję o 1000-krotnym wzroście ceny Bitcoin Casha poważnie. Niemniej jednak, Roger Ver zdaje się chyba wierzyć w to co mówi. A co Wy sądzicie na ten temat? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFunt będzie stał w miejscu pomimo sondaży wyborczych – duże banki prognozują stagnację
Następny artykułGiełda w Nowym Jorku z alternatywą dla IPO. Chce wprowadzić “bezpośrednie notowanie”
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here