Naga MarketseToro znane jest w społeczności traderów jako największa platforma handlu społecznościowego na świecie. Broker najwyraźniej próbuje przodować również w innej kwestii – podmiotu oferującego największy wybór CFD na kryptowaluty. 


Do tej pory klienci eToro mogli aktywnie handlować na Bitcoinie oraz pięciu najpopularniejszych altcoinach:

  • Ethereum,
  • Ethereum Classic,
  • Litecoin,
  • Ripple,
  • Dash.

13 listopada, w poniedziałek do tej grupy instrumentów rynku kryptowalut dołączył Bitcoin Cash.

Młodszy brat Bitcoina zaskakuje…

… zmiennością. O ostatnich dniach na wykresie BCH pisał już w swoim komentarzu Mati Greenspan. Ogromna zmienność jaka pojawiła się na Bitcoin Cash była prawdopodobnie wynikiem krótkotrwałej zmiany nastawienia górników do BTC. Efektem tego był drastyczny skok wyceny BCH i utworzenie nowego szczytu wszechczasów na poziomie $2500.

Pomimo faktu, iż dziś BCH notuje ponad 33% spadek wartości (cena w momencie tworzenia artykułu oscyluje wokół poziomu $1030) to jednak zdecydowana większość użytkowników eToro, którzy zdecydowali się na wejście w rynek wybrała długie pozycje na Bitcoin Cash.

Wypróbuj BCH na rachunku demo eToro

eToro przypomina również o CopyFunds™ – funduszach, w które każdy klient brokera może zainwestować. Taka konstrukcja dostępna jest również dla rynku kryptowalut – CryptoFund od momentu założenia w czerwcu tego roku zyskuje już ponad 60% wartości początkowej. Jednocześnie, dzięki algorytmom odpowiednio dobierającym skład portfela ryzyko inwestycji w taki fundusz znacząco maleje. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSpadający popyt na złoto
Następny artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 13 listopada
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here