Naga MarketsLogo Bitcoin Cash na klawiaturze komputeraBitcoin.com, firma wspierana przez znanego inwestora kryptowalut Rogera Ver, przygotowuje się do uruchomienia kontraktu futures na Bitcoin Casha (BCH), obecnie czwartą co do wielkości kryptowalutę na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej.


Kapitalizacja Bitcoin Casha wzrośnie dzięki nowym kontraktom?

David Shin, szef niedawno uruchomionej giełdy kryptowalutowej Bitcoin.com, powiedział Bloombergowi w opublikowanym w czwartek raporcie, że zainicjował rozmowy na temat stworzenia notowań dla produktu pochodnego BCH na giełdzie regulowanej przez Commodity Futures Trading Commission (CFTC).

Postaramy się umieścić kontrakty futures BCH na jednej z giełd, które są regulowane przez CFTC, aby mieć produkt, którym można handlować na terenie USA z inwestorami instytucjonalnymi – powiedział Shin.

W ocenie prezesa giełdy, taki ruch ma na celu uczynienie BCH drugą lub trzecią co do wielkości krypto pod względem kapitalizacji rynkowej w ciągu roku.

coinpaprika
coinpaprika.com

Aby dostać się z pozycji czwartej na pozycję trzecią lub pozycję drugą potrzeba znacznie większego wolumenu – skomentował szef Bitcoin.com.

Shin dodał, że „chętnie porozmawia z CME na temat notowań kontraktu futures na BCH”. Grupa CME, która już od 2017 roku oferuje kontrakty futures na Bitcoina, przygotowuje się również do wprowadzenia kolejnego produktu pochodnego. Projekt może wystartować przed końcem tego roku.

CoinPaprika_BCH_price_1y_2019-09-12
Bitcoin Cash, coinpaprika.com


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFrancja zablokuje rozwój Libry w Europie
Następny artykułO wykresach ani słowa: GBP/JPY, AUD/CHF, USD/CAD
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here