Naga MarketsNotowania Bitcoina w piątek naruszały dotychczasową strefę wsparcia z października i osuwały się w poniedziałek w okolice poziomu 6,5 tys. USD. Zamknięcie sesji miało miejsce jednak nad pułapem 7 tys. USD, który zdaniem Tomasza Rozmusa powinien pozwolić na zbudowanie nowego dołka przy wtórowaniu wyższych wolumenów. W efekcie, kurs BTC ma szansę zbudowania strefy akumulacji, od której ponownie odbije w kierunku wyższych poziomów. Należy jednak szczerze przyznać, że jak na razie układ wykresu faworyzuje niedźwiedzie.


7 tysięcy dolarów na Bitcoinie przyciąga duży wolumen

„Chociaż Black Friday zagości na rynkach dopiero w najbliższy weekend, to można powiedzieć, że na rynku kryptowalut miał miejsce już kilka sesji temu. Bitcoin ponownie w okolicach spadków do 7 tysięcy dolarów wygenerował wysokie wolumenu (czwarte największe od wakacyjnych szczytów), co pokazuje, że w strefie tej inwestorzy cały czas szukają okazji” – komentuje Tomasz Rozmus.

Bitcoin tracił w weekend, jednak odrabiał część strat
Bitcoin tracił w weekend, jednak odrabiał część strat

Tomasz Rozmus pomimo opisywanych spadków nadal wierzy w wyższe ceny Bitcoina i nie wyklucza możliwości podejścia w okolice 10 tys. USD jeszcze w tym roku. Zanim to jednak nastąpi kurs BTC musi poradzić sobie z ważnymi oporami:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here