Naga Markets

DeloitteNależący do tzw. wielkiej czwórki firm zajmujących się audytem Deloitte zamierza wesprzeć przyjęcie Bitcoina przez społeczność. W tym celu nawiązał on współpracę z New York Digital Investment Group (NYDIG) świadczącym usługi związane z cyfrowymi aktywami, aby wspólnie pomóc firmom każdej wielkości we wdrażaniu najpopularniejszej z kryptowalut w obrębie własnych korporacji. 

Bitcoin zyskuje wsparcie od Deloitte i NYDIG

Choć największa z kryptowalut wciąż tkwi w sidłach bessy, znane firmy chcą pracować nad zwiększeniem jej adopcji. Wczoraj Deloitte ogłosił sojusz strategiczny z NYDIG, aby przyśpieszyć dostępność usług finansowych związanych z BTC.W ramach tego partnerstwa spółki te zamierzają nieść pomoc firmom niezależnie od ich wielkości we wdrażaniu funkcji związanych z aktywami cyfrowymi w ich przedsiębiorstwach. Współpraca ta będzie odbywać się na wielu płaszczyznach tj. bankowość, programy lojalnościowe, świadczenia pracownicze i wiele innych.

Deloitte i NYDIG skierują swoją ofertę w stronę klientów poszukujących porad związanych ze wdrażaniem produktów  i usług związanych z Bitcoinem. 

,,Konsumenci coraz częściej oczekują, że ich banki będą służyć jako zaufani dostawcy usług finansowych dla BTC, tak jak robią to już w przypadku dolarów amerykańskich. Sojusz między Deloitte i NYDIG powinien pomóc w przyspieszeniu adopcji w sposób, w którym zgodność jest najważniejsza’’ – podkreślono w komunikacie prasowym.  

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

NED

Usługi finansowe zmierzają w stronę aktywów cyfrowych

Prezes NYDIG  – Yan Zhao powiedział, iż wyobraża sobie świat, w którym tradycyjna infrastruktura finansowa współpracuje z infrastrukturą aktywów cyfrowych, zapewniając klientom obsługę na najwyższym poziomie przy pełnej zgodności z przepisami. Przypomniał także, że jego firma rozpoczęła już podróż w celu pomocy innym we wdrożeniach Bitcoina. 

Przyszłość usług finansowych będzie koncentrować się na wykorzystaniu zasobów cyfrowych, a my skupiamy się na doradzaniu naszym klientom w zakresie angażowania się w nie sposób uregulowany i zgodny z przepisami” – dodał Richard Rosenthal (kierownik ds. praktyki regulacyjnej w zakresie aktywów cyfrowych w Deloitte). Zaznaczył przy tym, iż partnerstwo z bitcoinową firmą napędzającą bardziej inkluzywny system ekonomiczny przyczyni się do dalszego rozwoju ich biznesu. 

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułCena ropy traci niemal 7% i znajduję się na poziomie 108,31 dolarów za baryłke
Następny artykułKurs akcji spółki K2 Holding obecnie znajduję się w okolicach 27,6 zł
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here