Naga MarketsBitcoin (BTC) za ponad 300 000 USD, ether (ETH) za 9 000 USD - nowe prognozy znanych analitykówWybitni analitycy kryptowalut i weterani z rynku finansowego przygotowują teraz swoje prognozy ceny bitcoina. Czy w 2021 r. BTC i inne altcoiny zaliczą nowe, zaskakująco wysokie ATH?

  • Analitycy rynku przygotowują swoje nowe prognozy dot. bitcoina i innych cyfrowych walut.
  • Większość z nich zakłada, że w kolejnym roku bitcoin zaliczy nową bańkę spekulacyjną.

Bitcoin będzie po…

I tak np. analityk Citibanku, Tom Fitzpatrick, powiedział niedawno, że bitcoin może wzrosnąć do 318 000 USD. Kiedy kryptowaluta ma osiągnąć taki poziom ceny? Ponoć do grudnia przyszłego roku. Fitzpatrick twierdzi też, że po roku kryzysu i pandemii inwestorzy będą nadal szukać schronienia właśnie w bitcoinie i kupować kryptowaluty, by uciec przed inflacją dolara i innych czołowych walut fiat.

Te artykuły również Cię zainteresują
Analityk Bloomberga Mike McGlone patrzy na sprawę także przez różowe okulary. Twierdzi, że bitcoin jest gotowy do kontynuowania wzrostów w 2021 r., przełamując przy tym kapitalizację rynkową 1 biliona USD. Potencjalny opór dostrzega dopiero przy 50 000 USD.

ETH po 9 000 USD

Współzałożyciel Blockfyre i partner zarządzający Moonrock Capital Simon Dedic również podzielił się swoimi prognozami dot. kursu bitcoina na 2021 rok. Według niego ostatnie trzy lata były dobre dla kryptowaluty, ale wątpi jednak w to, że gigantyczny rajd altcoinów z 2017 roku teraz się powtórzy. To powiedziawszy, Dedic nadal jednocześnie twierdzi, że cena BTC osiągnie pułap aż 150 000 USD.

– W 2017 roku można było kupić dosłownie każdą alternatywę [do BTC] i była to dobra inwestycja. [Moim zdaniem] to się więcej nie powtórzy. Jednak nadal wierzę, że rajd byków powróci, pompując kilka solidnych altów – powiedział i podał swoje prognozy.

Jego zdaniem np. za 1 ETH w 2021 r. zapłacimy nawet 9 000 USD. LINK ma zdrożeć do 200 USD, do 500 USD wzrośnie kurs BNB, zaś VET do 1 USD.

Twórca modelu wyceny giełdowej BTC i zarazem znany pseudonimowy analityk PlanB również stawia na sześciocyfrową cenę za jednego bitcoina w 2021 r. Ekspert szacuje, że 1 BTC może do roku kosztować nawet 300 000 USD.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here