Naga Markets
Bitcoin (BTC) wzrośnie do 200 tys. dolarów, uważa Nicholas Merten
Nicholas Merten. Źródło: YouTube

Analityk kryptowalutowy Nicholas Merten przewiduje, że bitcoin (BTC) może wzrosnąć prawie siedmiokrotnie z obecnych poziomów cenowych do końca roku pomimo obecnych niekorzystnych warunków i dominacji strony sprzedającej.

Bitcoin po 200 tys. dol. już w listopadzie 2022 roku

W swojej najnowszej analizie wideo w serwisie YouTube, Merten prognozuje, że ostatni krach łącznej wartości rynku bitcoina do 600 miliardów dolarów ustanowi podstawy do kolejnego rajdu byka i historycznych maksimów.– Jeśli spojrzysz na to na wyższych ramach czasowych, wygląda to całkiem rozsądnie. A na dodatek, gdy spojrzymy na kapitalizację rynkową BTC, to tutaj robi naprawdę interesująco… Jeśli spojrzymy na szczyt poprzedniego cyklu i wyrównamy go z dołkami, to widzimy bardzo ważny zakres rywalizacji.

Jeśli bitcoin utrzyma wartość na poziomie 600 miliardów dolarów, to będzie to fundament dla kryptowalut, aby ruszyć w górę w ciągu najbliższych miesięcy – komentuje Nicholas Merten.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Analityk kryptowalutowy przypomina swoim widzom, że wszystkie rajdy wzrostowe rozpoczynają się od korekt i są często pobudzane przez smart money (dużych inwestorów instytucjonalnych) kupujących BTC po mocno obniżonych cenach rynkowych. Zrozumienie, w jaki sposób wielcy gracze kupują, według Mertena, jest kluczem do nawigowania po wysoce zmiennych rynkach kryptowalutowych.

XTB

– Rajdy są formułowane i pielęgnowane przez likwidacje, przez korekty, przez strach… ponieważ jedynym sposobem, w jaki zobaczysz wzrost kapitalizacji rynkowej są więksi gracze oraz smart money. A kiedy wchodzą na rynek? Podczas szczytu strachu. Kupują dołki.

Musimy ich za to szanować. Mówimy tak źle o większych graczach, ale szczerze mówiąc, musimy po prostu zrozumieć, jak oni działają, i możemy poruszać się po tym rynku naprawdę dobrze – dodaje.

Jeśli chodzi o prognozy cenowe, Merten wskazuje na wykresie, że przewiduje rajd bitcoina do 200 000 dol. do listopada 2022 roku.

Źródło: YouTube

Bitcoin jest notowany na poziomie 36,5 tys. dol. w momencie pisania tego tekstu, zostawiając w tyle poniedziałkowe dołki poniżej 33 tys. dol.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: playway akcje | kurs dollara | wartosc zlotowki | biomed giełda | notowania newconnect | amica giełda | notowania benefitŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>1 KOMENTARZ

  1. Skoro ten Pan jest pewny swego to rozumiem, że już sprzedał mieszkanie za 300 tys USD i zakupił długa pozycję na wzrost BTC na lewarze 1:100 ? Przy trzykrotnym wzroście BTC ma pewny zarobek tak pod 100 MILIONÓW USD także całkiem przyzwoicie. W przypadku gdy jednej tego nie zrobił oznacza,. e sobie coś tam pogadał co nie ma większej wartości….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here