Naga MarketsBitcoin BTC w posiadaniu ponad połowy wyborców USA do końca roku, prognozuje CEO MicroStrategyDyrektor generalny MicroStrategy, Michael Saylor, uważa, że ​​posiadanie Bitcoinów wśród obywateli USA wystrzeli do rekordowych poziomów w ciągu kolejnych 8 miesięcy. Tymczasem, Bitcoin konsoliduje w okolicach 55 000 USD po dwóch dniach wzrostów.

  • Ponad połowa wyborców w USA ma być w posiadaniu Bitcoina do końca obecnego roku
  • Bitcoin to najpopularniejszy składnik aktywów inwestycyjnych w historii świata
  • Adopcja BTC umocni dolara, uważa Saylor

Bitcoin w rękach obywateli

Saylor w debacie Bitcoin vs. złoto z magnatem górniczym Frankiem Giustrą stwierdził, że ponad 50 proc. wyborców w Stanach Zjednoczonych będzie w posiadaniu BTC przed końcem 2021 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Dwa do trzech milionów ludzi tygodniowo kupuje Bitcoina na całym świecie. Coinbase dodawało milion tygodniowo milion użytkowników w pierwszym kwartale tylko na swojej platformie – powiedział CEO MicroStrategy.

– Bitcoin to najpopularniejszy składnik aktywów inwestycyjnych w historii świata.  Rozprzestrzenia się jak pożar. Do końca tego roku ponad połowa amerykańskich wyborców będzie go posiadać. Myślę, że będzie to popularne politycznie – dodał Saylor.

Dyrektor generalny MicroStrategy powiedział również, że rozprzestrzenianie się flagowej kryptowaluty na całym świecie pomoże umocnić przewagę dolara amerykańskiego, ponieważ zwiększy absorpcję i wzrost pieniądza cyfrowego.

– Bitcoin ma kluczowe znaczenie dla supremacji technologicznej Stanów Zjednoczonych i supremacji dolara amerykańskiego, a pewnego dnia pięć miliardów ludzi będzie używać dolara jako waluty – uważa Saylor.

Wiele osób martwi się jednak, o to, jak rząd amerykański będzie zapatrywał się na Bitcoina. Według Saylora, decydenci raczej zaakceptują BTC, o ile będzie przechowywany w regulowanych instytucjach.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here