Naga Markets
Bitcoin (BTC) utworzył "niezwykle rzadką" formację techniczną, twierdzi Peter Brandt
Peter Brandt. Źródło: YouTube/@PeterBrandt

Peter Brandt, weteran tradingu towarowego, przedstawił ostatnio na swoim Twitterze najnowszą analizę techniczną Bitcoina. Jego zdaniem, dołek w cenie BTC uformował „dwuścienny wzór fulcrum”, który uważa za niezwykle rzadkie zjawisko. Stwierdził również, że jego obecny cel dla czołowej kryptowaluty to 25 tys. dol.

Bitcoin uformował niezwykle rzadką formację na wykresie

Jak twierdzi analityk, „dwuścienny wzór fulcrum” jest niezwykle rzadkim, technicznym wzorem wykresu. Prawdopodobnie został on wprowadzony przez niego. W związku z tym nie jest on szeroko rozpoznawanym wzorem na tradycyjnym rynku finansowym i jednocześnie nie jest zawarty w standardowym zestawie wzorów wykresów używanych przez analityków technicznych.Najnowsza analiza Brandta dotycząca rynku Bitcoin wywołała znaczne zainteresowanie wśród traderów i inwestorów kryptowalutowych. Biorąc pod uwagę jego bogate doświadczenie na rynku finansowym i poprzednie trafne analizy Bitcoina, jego najnowszy tweet będzie prawdopodobnie uważnie śledzony przez osoby z branży.

Oczywiście nie wszyscy biorą analizę Brandta na poważnie.

Niesamowite, jak rozgryzł ten wzór teraz, gdy jesteśmy 4% od jego celu. Bardzo użyteczne. Imponujący hindsight – napisał sarkastycznie jeden z użytkowników Twittera.

AVA Trade

Szeroki rynek cyfrowych aktywów silnie rozpoczął 2023 rok, z Bitcoinem na czele, który dodał prawie 40%. Odbicie jest częścią większego trendu zwiększonego apetytu na ryzyko. Na rynku nadal słychać jednak głowy sceptyków, którzy wątpią w jego długotrwałość ze względu na obawy o gospodarkę i ostrzeżenia ze strony niektórych części globalnego rynku.


Handluj kryptowalutami, akcjami oraz na Forex w formie CFD razem z Vantage Marketes. Uzyskaj dostęp do światowych rynków na platformie ProTrader z wykresami TradingView

ZACZNIJ INWESTOWANIE

Pomimo tych niepewności, bycze momentum trwa. Najnowszy cel przedstawiony przez Brandta dla Bitcoina to poziom 25 tys. dol. Biorąc pod uwagę procentowy wzrost, największa kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej jest na drodze do najlepszego miesiąca od grudnia 2020 roku. Nadchodzące wystąpienie przewodniczącego Rezerwy Federalnej Jerome’a Powella może również wpłynąć na oczekiwania rynkowe.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułPrognozy kursu dolara: EUR/USD może przetestować poziom 1,10, twierdzą analitycy ING
Następny artykułKursy walut NBP. Ile kosztuje dolar, euro, frank i funt w poniedziałek, 30 stycznia 2023 r.?
Student ekonomii, spec. biznes międzynarodowy oraz analityki gospodarczej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktywny prelegent podczas wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji naukowych powiązanych z tematyką ekonomii i rynków finansowych. Od 2 lat należy do zarządu Koła Naukowego Ekonomistów UMCS i pełni w nim funkcję specjalisty ds. marketingu i promocji. Od 2019 r. ambasador Camp Leaders and Resort Leaders Poland. Uczestnik programu Work and Travel do Stanów Zjednoczonych. Średnio- i długookresowy inwestor, angażujący się głównie na amerykańskim oraz polskim rynku akcji. Jego zainteresowania to kinematografia, psychologia oraz sport - w szczególności piłka nożna i Formuła 1.