Naga MarketsKrytpowaluty to jeden z bardziej kontrowersyjnych rynków. Po ich niezwykle dynamicznej aprecjacji z drugiej połowy 2017 roku, od stycznia 2018 straciły dość znacząco na wartości. Mimo, że w chwili obecnej ich kapitalizacja jest o ponad 80% mniejsza niż jeszcze na początku ubiegłego roku, to wciąż istnieje spore grono zwolenników tych cyfrowych aktywów.


Do ich grona zaliczyć można bezsprzecznie Justina Sun, CEO TRON, który w wywiadzie dla CNBC powiedział wczoraj, że Bitcoin to technologia a nie szansa na biznes”. Zwracając uwagę na zmiany pokoleniowe oraz coraz większe zastosowanie nowych technologii w codziennym życiu zauważył, że “nawet jeśli Warren Buffett nie lubi Bitcoina, jest to bardzo dobra okazja dla młodszego pokolenia.”

Zobacz także: Przewidział krach na giełdzie, teraz kupuje Bitcoina

Analizując tą wypowiedź aż ciężko się z nią nie zgodzić. Przecież jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt by nie uwierzył, że będziemy płacić za pomocą kawałka plastiku (karty płatnicze), telefonu czy zegarka. Dziś jest to już swego rodzaju normą, która nikogo nie dziwi. W końcu to, co jeszcze nie tak dawno temu było nie do pomyślenia, dziś w znacznym stopniu ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Bardzo możliwe więc, że i kryptowaluty czy stojąca za nimi technologia blockchain będą w przyszłości wykorzystywane na masową skalę.

Justin Sun wyraził także swoje przekonanie, że kryptowaluty będą rewolucją na miarę internetu 2.0.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBGŻ BNP Paribas z 360 milionami złotych zysku netto w 2018 roku
Następny artykułPoranek przy kawie: strajk rolników i czwartkowe wyniki GPW
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here