Naga MarketsBitcoin BTC szykuje się do potężnego wybicia, uważa Tone Vays

Bitcoin w piątkowy poranek kosztuje ponad 44 000 USD. Jednakże, doświadczony analityk Tone Vays jest zdania, że BTC w ciągu najbliższych kilku tygodni szykuje się do poważnego wybicia. Bitcoin wystrzeli w górę po wybiciu nowych maksimów

Vays w wideo na kanale YouTube powiedział, że następny krótkoterminowy cel dla BTC to 52 000 USD. Jeśli kryptowaluta osiągnie ten poziom, wtedy spodziewa się fajerwerków.

— Wciąż wierzę, że gdy tylko przekroczymy 52 000 USD, bardzo szybko wzniesiemy się do 65 000 USD. Wtedy prawdopodobnie dojdzie do niewielkiego cofnięcia do dołka zakresu przy 50 000 USD, a następnie czeka nas ogromne wybicie, które przyspieszy jak benzyna dolewana do ognia w momencie, gdy przekroczymy 65 000 USD – powiedział analityk.

Bitcoin napotkał ostatnio na „złoty krzyż”, czyli sytuację, w które krótkoterminowa średnia krocząca przekracza długoterminową średnią kroczącą. Ta formacja techniczna jest często postrzegana jako wskazówka, że na horyzoncie może pojawić się wybicie, zauważa Vays.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

— Dostaliśmy złoty krzyż. Wierzę, że w przyszłym tygodniu wrócimy ponad wszystkie średnie kroczące i zbliżymy się do nowych szczytów swingu, a następnie do nowych rekordów cenowych bitcoina – prognozuje Vays.

Sprawdź kurs bitcoina (BTC/USD) na wykresie w czasie rzeczywistym:


invest

Źródło: Tradingview.com

Według analityka, kluczowe poziomy do obserwowania, to 40 328 USD oraz 41 677 USD. Jeśli bitcoin osunie się poniżej tych poziomów, Vays uzna, że był w błędzie. Dopóki jednak notowania pozostają powyżej, utrzymuje on bardzo bycze nastawienie. 

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy walut forex | theppro co to | wirtualna polska kurs akcji | akcje pgnige | prognozy kryptowalut | kurs lewa do złotówki | pkobp notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here