Naga MarketsBitcoin (BTC) "świeci" znakami technicznymi z hossy sprzed 4 lat, uważa Raoul PalPopularny inwestor kryptowalutowy i były cżłonek zarządu Goldman Sachs, Raoul Pal zauważa, że bitcoin (BTC) wysyła w tym momencie dokładnie te same bycze sygnały, które widoczne były również 4 lata temu, przed rozpoczęciem jego silnej eksplozji cenowej z 2017 roku.

  • Raoul Pal analizuje między innymi położenie popularnego w analizie technicznej wskaźnika RSI
  • Obecna korekta jego zdaniem jest pauzą, która “odświeża rynek byka” w trakcie długiego trendu wzrostowego

Bitcoin w podobnej hossie co w 2017 roku, twierdzi Raoul Pal

Raoul Pal na Twitterze informuje, że wskaźnik siły względnej bitcoina (RSI), porusza się na podobnych poziomach do tych z hossy sprzed czterech lat, kiedy BTC pierwszy raz w historii zbliżał się do poziomu 20 tysięcy dolarów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tygodniowy RSI znajduje się blisko poziomów, które widzieliśmy w korektach w pierwszej części hossy z 2017 roku, zanim bitcoin uderzył w hiperprzestrzeń. Są to pauzy, które odświeżają rynek byka – komentował popularny inwestor.

Pal, współzałożyciel i szef Real Vision Group & Global Macro Investor zauważa również, że BTC jest prawie tak samo wyprzedany, jak podczas korekty wywołanej koronawirusem w zeszłym roku, w oparciu o RSI.

Źródło: Raoul Pal

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Ether może być lepszy od bitcoina?

W zeszłym tygodniu wieloletni byk BTC powiedział, że walczy z chęcią sprzedaży wszystkich swoich BTC, aby kupić więcej tokenów sieci Etherum (ETH). Pal zaktualizował swoje przemyślenia zauważając, że para ETH/BTC jest na skraju ogromnego odwrócenia, które zakończy wieloletni trend spadkowy.

Para krzyżowa ETH/BTC prawdopodobnie najpierw nieco skoryguje, zanim się wybije. Jest to spektakularna formacja bazowa – dodawał Pal.

Źródło: Raoul Pal

Stwierdza jednocześnie, że inwestorzy powinni chwilowe cofnięcie rynku bitcoina oraz innych kryptowalut do zakupów: „Korekty na rynku byka są szansami, a nie zagrożeniami. Życzę powodzenia. To będzie całkiem niezły rok”.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: indeks dow jones | ropa brent | notowania gpw | sp500 kurs | kurs dolara online |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here