Naga MarketsBitcoin (BTC) staje się cyfrowym złotem - Novogratz. Może kosztować 500.000 USD uważają bracia WinklevossBitcoin zaliczył silny wzrost w ciągu ostatnich kilku tygodni, znacznie przewyższając złoto. Jak się okazuje, cena wiodącego metalu szlachetnego znacznie osunęła się w ciągu ostatnich kilku tygodni i radzie sobie znacznie gorzej niż rynek akcji oraz BTC.

  • Napływy w kierunku BTC rosną coraz bardziej
  • Pojawiła się silna presja na sprzedaż złota
  • Bitcoin może kosztować nawet 500.000 USD, uważają bracia Winklevoss

Bitcoin cyfrowym złotem

Wiele osób uważa, że ​​to Bitcoin może wysysać wiatr z żagli złota. W rzeczywistości, raport JPMorgan opublikowany dwa tygodnie temu wykazał, że napływy do bitcoinowych wehikułów, takich jak Grayscale BTC Trust (GBTC), w rzeczywistości odnotowują więcej napływów, gdy przepływy w kierunku złota maleją. Niedawno dane pokazały, że faktycznie istnieje silna presja na sprzedaż złota.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

Bitcoin (BTC) staje się “cyfrową złotą historią” – powiedział w CNBC Mike Novogratz, CEO Galaxy Digital. Novogratz uważa, że dzieje się tak m.in. z powodu graczy instytucjonalnych, który wchodzą w przestrzeń krypto po tym, jak przez miesiące i lata przyglądali się jej z boku.

Według Novogratza, BTC wzrósłby znacznie wcześniej, gdyby istniały łatwiejsze sposoby uzyskania ekspozycji na tę kryptowalutę.

Bracia Winklevoss również za BTC

Nie tylko Novogratz przychylnie wypowiadał się ostatnio o BTC w telewizji. Także znani bitcoinowi miliarderzy – bracia Winklevoss – promowali ostatnio najstarszą kryptowalutę.

W programie CNBC “Squwk Box” bliźniacy powiedzieli, że ich zdaniem wiodąca kryptowaluta wzrośnie o 2500% w tym cyklu rynkowym, osiągając wartość 500.000 USD.

Powiedzieli, że myślą, gdyż uważają Bitcoina lepszego niż złoto pod względem fundamentalnym.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

– BTC zrobił już znaczące postępy w porównaniu ze złotem – przechodząc od whitepaper do ponad 200 miliardów dolarów kapitalizacji rynkowej w ciągu mniej niż dziesięciu lat. Obecnie kapitalizacja rynkowa nadziemnego złota wynosi konserwatywnie 9 bilionów dolarów. Jeśli mamy rację co do wykorzystania ramy złota do wyceny BTC, a BTC kontynuuje tę ścieżkę, scenariusz byka dla Bitcoina zakłada, iż jest on niedowartościowany o wielokrotność 45. Mówiąc inaczej, cena bitcoina może wzrosnąć 45-krotnie od miejsca, w którym jest dzisiaj, co oznacza, że ​​możemy zobaczyć cenę 500.000 USD za 1 BTC – powiedzieli bracia Winklevoss.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here