Naga MarketsBitcoin BTC przygotowuje się do większej korekty. Tone Vays mówi, kiedy się jej spodziewaćTone Vays, weteran Wall Street i analityk kryptowalut powiedział, że Bitcoin przygotowuje grunt pod większą korektę. Pamiętam jego ostatnią analizę BTC jeszcze z października 2020 r., po której notowania rozpoczęły silny rajd wzrostowy z poziomu 11 000 USD. Zobaczymy, czy teraz przewidywania Vaysa również będą tak wartościowe.

  • Bitcoin jest gotowy na krótkoterminowy rajd, uważa Vays
  • Nowe maksima miałyby sięgnąć ponad poziom 72 000 USD
  • Po wzroście może nastąpić korekta z uwagi na realizację zysków

Bitcoin wzrośnie powyżej 72 000 USD, a potem nastąpi korekta

Podczas nowej sesji strategicznej Vays dla swoich subskrybentów z YouTube, Vays powiedział, że jego zdaniem Bitcoin jest gotowy na krótkoterminowy rajd, ale po nim może napotkać na dużą wyprzedaż.

Te artykuły również Cię zainteresują
Trader z Wall Street mówi, że wskaźnik odwrócenia momentum (MRI), który przewiduje koniec trendu w oparciu o dynamikę cen, już daje znaki, że BTC osiągnął na razie dno.

– Obecna świeca wygląda bardzo obiecująco. To piękna świeca odwrócenia, chociaż lubię widzieć więcej świec zgodnych z trendem, zanim rozważę świece odwrócenia, jednak nadal jest to fajna świeca. Zresetowaliśmy już zliczanie MRI, więc będziemy mieli zupełnie nową liczbę MRI dla wzrostów, jeśli będzie się to powtarzać – powiedział Vays.

– Wierzę, że korekta się skończyła… Ogłaszam to tutaj na żywo, że wierzę, iż teraz będzie byczo – dodał.

Jako, że Bitcoin zdołał odzyskać bycze momentum, Vays uważa, że kryptowaluta będzie gotowa do nakreślenia nowego rekordowego rekordu cenowego powyżej 72 000 USD w nadchodzących tygodniach.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Jednakże, po wzroście Vays spodziewa się, że inwestorzy BTC będą masowo realizować zyski, a to oznaczałoby korektę.

– Jeśli zamkniemy ten tydzień na poziomie lub tuż obok nowego tygodniowego szczytu zamknięcia, jesteśmy z powrotem na dobrej drodze do trzeciego z rzędu szczytu MRI. Kiedy pojawi się trzeci z rzędu szczyt MRI, wierzę, że nastąpi większa korekta. Byłoby wspaniale, gdyby ten tygodniowy szczyt MRI za dwa i pół tygodnia zbiegł się ze świeżym dziennym szczytem MRI – powiedział Vays.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here