Naga MarketsBitcoin BTC powyżej 200 000 USD w ciągu 5 lat, a DOGE zniknie - CEO Morgan Creek CapitalBitcoin na początku obecnego tygodnia oscyluje w okolicach 58 000 USD. Jednakże, CEO Morgan Creek Capital Management uważa, że kolejny cykl rynkowy może sprawić, że BTC będzie konkurować ze złotem pod względem kapitalizacji rynkowej, a cena tej kryptowaluty przekroczy 200 000 USD.

  • Bitcoin rośnie szybko jak spółki FAANG
  • BTC ma rywalizować ze złotem pod względem “wartości monetarnej”
  • Doge w końcu zniknie, uważa Yusko

Bitcoin – najszybsza sieć w historii

Mark Yusko porównał szybką adopcję Bitcoina do wzrostu spółek FAANG (Facebok, Amazon, Apple, Netflix, Googole) w trakcie programu CNBC pt. Trading Nation.

Te artykuły również Cię zainteresują
— To jest sieć, a sieci rosną wykładniczo. To najszybsza sieć w historii o wartości biliona dolarów, depcze po piętach spółkom FAANG, którym zajęło to, wiesz, 15 do 20 lat, w zależności od tego, na którą z nich spojrzysz – mówił CEO Morgan Creek Capital.

Prognoza cenowa Yusko opiera się na jego założeniu, że Bitcoin będzie rywalizował ze złotem pod względem „wartości monetarnej” – koncepcji wywodzącej się ze standardu złota, w którym waluta danego kraju / fiat mają wartość bezpośrednio powiązaną ze złotem.

— Jeśli wartość pieniężna złota wynosi 4 biliony dolarów, to cyfrowe złoto powinno wzrosnąć do tej sumy – stwierdził Yusko.

Przy obecnych notowaniach BTC/USD w okolicach 58-59 tys. USD i kapitalizacją rynkową Bitcoina poziomie około 1,1 bln USD prognoza Yusko sugeruje, że Bitcoin może w przyszłości wzrosną do około 235 tys. USD.

CEO Morgan Creek Capital przewiduje, że Bitcoin stanie się bazową protokołu dla Internetu wartości, porównując Bitcoina do protokołu TCP/IP, u. podstaw którego leży cała sieć Internet.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
 

invest

Yusko odniósł się także do kryptowaluty Dogecoin, która w ostatnim czasie bardzo mocno zyskała na popularności.

—  Istnieją tysiące monet, a DOGE należy do kategorii tych naprawdę  bezużytecznych, są to tylko tokeny użytkowe, które nie mają żadnej wartości ani zastosowania i ostatecznie znikną – powiedział.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Gość chyba nie jest na bieżąco jeśli chodzi o kapitalizację pewnych krypto,odpływ gotówki z btc na rzecz eth I innych użytecznych krypto!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here