Naga MarketsBitcoin (BTC) poniżej 40 000 USD. Barry Silbert twierdzi, że cena 99% kryptowalut jest zawyżona
Barry Silbert, prezes Digital Courrency Group

Cena bitcoina znajduje się znacznie niżej od rekordowego poziomu z kwietnia. Wtedy notowania BTC/USD wahały się powyżej 64 000 USD, a dziś dobijają do okrągłego poziomu 40 000 USD. CEO Digital Currency Group, Barry Silbert przyjmuje niedźwiedzie nastawienie do rynku kryptowalut twierdząc, że 99 proc. z nich jest “zbyt drogich”.

Silbert spodziewa się zawieruchy na rynkach finansowych 

Silbert na temat kryptowalut wypowiedział się w serii wpisów na Twitterze. Wcześniej napisał także o zajęciu długiej pozycji na indeksie zmienności Cboe (VIX).CEO Digital Currency Group wspomniał, że „zadowolenie inwestorów”, „nadmierne spekulacje” i brak zaufania do amerykańskiej Rezerwy Federalnej (Fed) to czynniki, które mogą wywołać „makrofajerwerki”.

Indeks S&P 500 osiągnął w zeszłym tygodniu kolejny rekordowy poziom w związku z obawami dotyczącymi ostatnich danych nt. inflacji w Stanach Zjednoczonych.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bitcoin w okolicach kluczowego oporu

Cena bitcoina urosła w niedzielę o prawie 10 proc., a wczoraj para BTC/USD zyskała blisko 4 proc. i przekroczyła okrągły poziom 40 000 USD. Dziś natomiast notowania pozostają w zakresie poniedziałkowej sesji.

cena bitcoin btc 15 czerwca

Przed bykami ważne wyzwanie, gdyż wokół poziomu 42 000 USD rozciąga się kluczowa strefa oporu, która dodatkowo zbiega się z 200-dniową średnią oraz górną wstęgą Bollingera. 

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: płatność blik co to | notowania pgnig | comarch akcje | bitcoin aktualności | ccc kurs | purple trading | dax index |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here