Naga MarketsBitcoin (BTC) po 50 000 USD już w tym tygodniu, uważa analityk eToroBitcoin (BTC) wzniósł się dziś na najwyższe poziomy w historii osiągając poziom 44 899 USD na giełdzie Bitstamp. Według analityka eToro, to jednak nie koniec wzrostów i w tym tygodniu notowania BTC/USD mogą osiągnąć poziom 50 000 USD po gigantycznej inwestycji Tesli.

  • Tesla będzie przyjmować płatności za auta i inne produkty w bitcoinach
  • Adopcja BTC przez Teslę może jeszcze bardziej wesprzeć notowania kryptowaluty

Bitcoin po 50 000 USD w tym tygodniu?

Simon Peters, analityk kryptowalut w eToro uważa, że osiągnięcie poziomu 50 000 USD za jednego Bitcoina to byłby ważny kamień milowy w historii najstarszej kryptowaluty.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Bitcoin osiągnął najwyższy poziom w historii, dzięki doniesieniom o ogromnych inwestycjach w kryptowaluty dokonanych przez Teslę oraz akceptacji tego największego na świecie producenta aut (według kapitalizacji rynkowej) na przyjmowanie bitcoinów jako płatności za swoje samochody i inne produkty – powiedział Peters

– Jeśli istniały jakiekolwiek wątpliwości co do adopcji bitcoina w głównym nurcie rynkowym, to z pewnością ta decyzja musi oznaczać koniec wszelkiego sceptycyzmu. Wiele innych firm już akceptuje bitcoiny jako formę płatności i wyobrażam sobie, że z czasem inne duże przedsiębiorstwa pójdą za przykładem Tesli – kontynuuował.

– Świat coraz częściej przenosi się do Internetu, a bitcoin znajduje się w samym centrum transakcji online, a przy tego rodzaju wsparciu ze strony firmy wartej wiele miliardów dolarów, prawdopodobnie jego wartość osiągnie 50 000 dolarów do końca tygodnia – prognozuje Peters.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Cena Bitcoina po godz. 17. rosła dziś o ponad 14 proc. Zobaczymy czy bykom uda się utrzymać zyski do końca dnia i pokonają kluczowy opór rozciągający się wokół okrągłego poziomu 40 000 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here