Naga MarketsBitcoin (BTC) po 220 000 USD w 2021 r. - prognozuje Max KeiserMax Keiser, weteran z Wall Street i zwolennik Bitcoin uważa, że jeszcze w tym roku BTC osiągnie poziom 220 000 USD. Pomóc ma w tym hiperinflacja, która spowoduje osłabienie walut fiducjarnych w stosunku do BTC.

  • Hiperinflacja sprzyja flagowej kryptowalucie osłabiając waluty fiat
  • Pakiet stymulacyjny w USA zwiększy ilość pieniądza w obiegu
  • Cena Bitcoina waha się dziś w okolicach 55 000 USD

Bitcoin z celem na 220 000 USD

Max Keiser napisał na Twitterze, że cena Bitcoina sygnalizuje, iż pieniądze fiducjarne przeżywają hiperinflacyjne załamanie w stosunku do BTC. Jeśli inflacja dalej będzie rosnąć, Keiser spodziewa się osiągnięcia w tym roku poziomu 220 00 USD za 1 Bitcoina.

Te artykuły również Cię zainteresują
Niedawno Senat USA przyjął kolejny pakiet stymulacyjny o wartości 1,9 bln USD, który ma zostać rozdysponowany w czekach stymulacyjnych po 1400 USD. Dzięki temu zwiększy się ilość pieniądza w obiegu napędzając inflację, której spodziewają się czołowi ekonomiści i inwestorzy makroekonomiczni.

Jednak niektórzy, w tym Mike Novogratz, dyrektor generalny Galaxy Digital uważają, że wielu młodych ludzi w USA, którzy otrzymają te antykryzysowe wypłaty od rządu, będzie chciało kupić za ich pomocą Bitcoiny.

Max Keiser uważa, że ​​te środki stymulacyjne przyjęte przez rząd USA prawdopodobnie wspierają i zwiększają hiperinflację oraz umożliwią Bitcoinowi osiągnięcie w tym roku jego celu na wspomnianym poziomie 220 000 USD.

Po osiągnięciu w sobotę nowego historycznego szczytu powyżej 61 700 USD, Bitcoin  traci i dziś handlowany jest w okolicach 55 000 USD.

Uważa się, że masowa wyprzedaż jest spowodowana przez traderów księgujących zyski i wypłacających gotówkę.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Poza tym, jak donosi U. Today w poniedziałek, rząd Indii zamierza ponownie uchwalić ustawę zakazującą kryptowalut, który została zniesiona w zeszłym roku.

Jednak tym razem nie tylko banki będą miały zakaz obsługi firm i osób fizycznych zajmujących się kryptowalutami, ale posiadanie Bitcoinów i innych kryptowalut również może być niezgodne z prawem.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here