Naga MarketsThomas Tom Lee z funduszu FundstratRozmawiając z CNBC w wywiadzie 10 lutego, współzałożyciel Fundstrat Global Advisors, Tom Lee, powiedział, że chociaż indeks Dow Jones osiągnie 30 000 punktów, zanim Bitcoin osiągnie 30 000 USD, poziom 40 000 to zupełnie inna historia. W jego ocenie Bitcoin (BTC) osiągnie go szybciej niż popularny amerykański indeks giełdowy. Prognozuje skok cenowy BTC o 200% do sierpnia 2020 r.


Lee: Bitcoin lepszy od Dow Jonesa

Bitcoin, Trend wzrostowy na BTCIndeks Dow Jones handluje obecnie na poziomie 29 280, co jest historycznym rekordem, podczas gdy kurs BTCUSD wynosi 9 870 USD po osiągnięciu pięciomiesięcznego szczytu na poziomie 10 150 USD w weekend.

Domyślam się, że Dow pierwszy przekroczy barierę 30 tys., ale gdybym musiał powiedzieć, który instrument dotrze jako pierwszy do 40 000, to nie wybrałbym Dow Jonesa tylko Bitcoina – oznajmił Lee.

Tak, szef @fundstrat właśnie powiedział, że jego zdaniem Bitcoin może potroić się w tym roku i pokonać Dow w drodze do 40 tys. – potwierdziła Kelly Evans.

W innej strony gospodarz podcastu Bitcoin Trading, Tone Vays, ostrzegł, że w krótkim okresie czasu cena BTC może osiągnąć nawet 4000 USD. Jego zdaniu przeciwny jest Peter Brandt, który uważa, że ​​ci, którzy czekają na poziom 6000 USD, żeby kupić Bitcoina już dawno „przegapili dno”.

Mimo, iż John McAfee wycofał się ze swojego zakładu, to jeden z amerykańskich menedżerów wciąż oczekuje, że cena Bitcoina wzrośnie prawie 50-krotnie w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Jego zdaniem najstarsza z walut wirtualnych będzie wyceniana do 2030 roku na zdumiewające 400 tys. dolarów, co przełoży się na wzrost kapitalizacji rynkowej do około 8 bilionów dolarów.

Kurs Bitcoina oscyluje poniżej 10 000 USD

Notowania najpopularniejszej kryptowaluty po wzroście w niedzielę powyżej psychologicznego poziomu 10 000 USD, straciły ponad 3 procent na wartości w trakcie poniedziałkowej sesji i we wtorek konsolidują nieco poniżej tej istotnej bariery cenowej. Trwałe przebicie poziomu 10 000 USD mogłoby doprowadzić do utworzenia silnego impulsu wzrostowego z celem na lokalne poziomy oporu 11 000 USD oraz 12 000 USD. Z drugiej strony dopiero spadek poniżej wsparcia 9000 USD, a w konsekwencji przebicie spadkowej linii trendu oznaczałoby powrót do szerokiej konsolidacji cenowej.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Kurs BTCUSD na interwale dziennym,tradingviewcom
Kurs BTCUSD na interwale dziennym,tradingviewcom


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here