Naga MarketsBitcoin (BTC): o kryptowalucie trzeba myśleć długoterminowo, mówi Dermot McGrath z Sino Global CapitalInwestorzy muszą myśleć długoterminowo – twierdzi Dermot McGrath, szef badań w firmie inwestycyjnej z rynku blockchaina Sino Global Capital. Mówił tak zwłaszcza o kryptowalutach.

  • O BTC należy myśleć długoterminowo, uważa Dermot McGrath, szef badań w firmie inwestycyjnej z rynku blockchaina Sino Global Capital. 
  • Wyjaśnił też, jak inwestuje jego firma. Jej strategia polega właśnie na dokonywaniu długoterminowych inwestycji.

Bitcoin zyska w longterm?

Dermot McGrath, szef badań w firmie inwestycyjnej Sino Global Capital, powiedział, że jego firma woli patrzeć na BTC długoterminowo.

Te artykuły również Cię zainteresują
W ostatnim tygodniu kurs BTC spadł. Powód? Pojawiła się wiadomość o tym, że chiński rząd przechwycił 4,2 miliarda USD w kryptowalutach w ramach postępowania sądowego w sprawie PlusToken, piramidy finansowej z Azji. Krążyły pogłoski, że władze będą chciały zrzucić ten majątek od razu na giełdy BTC. W efekcie na rynku kryptowalut doszło do korekty ostatnich wzrostów.

W takim okresie dyrektor generalny Sino Global, Matthew Graham, napisał na Twitterze, że jego zdaniem większość bitcoinów PlusToken została już sprzedana. Z kolei wspomniany McGrath zalecił handlowcom, aby nauczyli się patrzeć na BTC z dłuższej perspektywy.

W ekosystemach kryptowalut i blockchaina ważne jest, aby móc przebić się przez szum medialny –  powiedział. – Od dłuższego czasu jesteśmy [jako firma] optymistyczni w kwestii btcoina i nadal widzimy, jak branża profesjonalizuje się i dojrzewa jako klasa aktywów – dodał.

Przyszła cena BTC

Zapytany o docelową cenę BTC, McGrath odmówił podania konkretnych liczb. Rzucił jednak trochę światła na filozofię inwestycyjną Sino.

– Wybierz projekty i zespoły, z którymi masz wspólną wizję i przekonanie. Inwestuj długoterminowo i nie daj się złapać na codzienne wahania kursowe – wyjaśnił. – Jeśli uda nam się znaleźć, wesprzeć i inkubować te projekty – wykonaliśmy naszą pracę – dodał.

Dziś w za 1 BTC płaci się na rynku aż 18 650 USD, z kolei 1 ETH kosztuje 586 USD.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here