Naga MarketsBitcoin (BTC) na drodze do 288 000 USD - PlanB potiwerdzaBitcoin (BTC) porusza się dziś w okolicach 37 000 USD. Jednakże, model stock-to-flow (S2FX) wskazuje na potencjał wzrostu aż do 288 000 USD. Znany analityk kryptowalut PlanB potwierdza założenia modelu w najnowszych wpisach na Twitterze, pomimo silnego spadku bitcoina, który widzieliśmy w maju.

Bitcoin pozostaje na drodze do 288 000 USD

PlanB stworzył model stock-to-flow dla bitcoina, który stał się bardzo popularny wśród entuzjastów kryptowalut. Najnowsza aktualizacja tego modelu pokazuje, jak największa kryptowaluta radzi sobie po niedawnym krachu.

Te artykuły również Cię zainteresują
W ubiegłym miesiącu bitcoin stracił 35 proc. PlanB wyjaśnia jednak, że podróż nie będzie przebiegać w linii prostej. Mimo silnej wyprzedaży, model S2F pozostaje nienaruszony.

— Kolejna kropka: Majowe zamknięcie na poziomie 37 341 USD.. -35% .. wiedzieliśmy, że #bitcoin nie wzrośnie w linii prostej, a kilka spadków -35% jest możliwych (i rzeczywiście prawdopodobnych) podczas hossy. Zaczyna przypominać to rok 2013. Model S2F(X) nienaruszony – czytamy w najnowszym tweecie.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Dopracowany model S2FX ma także wady

Model S2F odnosi się do obecnej krążącej podaży w stosunku do wydobywanych tokenów). Im wyższa liczba, tym bardziej ograniczona liczba aktywów.

invest

Dopracowując model, PlanB opracował S2FX, który umożliwia wycenę innych aktywów, takich jak srebro i złoto, za pomocą jednej formuły. Ten nowy model wprowadza również fazy przejściowe, aby zaimplementować nowy sposób myślenia o terminie rozliczenia aktywów.

Inwestor Marin Katusa bardzo szczegółowo przeanalizował model S2FX, wysuwając kilka krytycznych uwag. Obejmują one cenę będącą funkcją zarówno podaży, jak i popytu, a nie tylko podaży, jak zakłada model S2FX.

W odniesieniu do faz przejściowych, Katusa zwraca uwagę, że korelacja nie jest równoznaczna z przyczynowością. Zwłaszcza, gdy nie ma danych potwierdzających to, co dzieje się przy każdej zmianie fazy.

S2FX to interesujący model predykcyjny, uważa Katusa. Jednakże, zawiera on nieodłączne wady i brakuje mu gruntownej matematycznej poprawności.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: płatność blik co to | notowania pgnig | comarch akcje | bitcoin aktualności | ccc kurs | purple trading | dax index |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

3 KOMENTARZE

  1. Witam, nie posiadam doświadczenia z inwestowaniem w Bitcoin, chciałbym spróbować. Proszę o rady i wskazówki. Dziękuję

  2. Komentarz jest prosty.
    Teraz będą się pojawiać takie artykuły żeby nakręcić nieświadomego inwestora do zakupów. Podbić kurs i się wycofać z jak najmniejszą stratą.
    Bitcoin to największa piramida finansowa wszechczasów.
    Zapamiętajcie moje słowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here