Naga MarketsBitcoin BTC coinW poniedziałkowej odsłonie programu Crypto Flsah, porannego podsumowania najważniejszych informacji oraz wydarzeń ze świata kryptowalut w Comparic24.tv między innymi o najnowszych wzrostach ceny Bitcoina i i możliwej przyszłości najstarszej z kryptowalut, obecnej sytuacji na całym rynek cyfrowych aktywów.


– Wyprzedaż została wchłonięta. Wykres czeka na nowych kupujących i z dużym prawdopodobieńswem możemy stwierdzić, że 9 tys. USD może zostać w tym tygodniu osiągnięte – komentuje obecną sytuację na notowaniach BTC Tomasz Rozmus.W najnowszej odsłonie Crypto Flash zwrócono uwagę nie tylko na analizę techniczną Bitcoina, ale również na następujące, najważniejsze wydarzenia z rynku kryptowalutowego:

  • Poloniex wycofuje ze sprzedaży 9 kryptowalut
  • Stablecoin Facebooka budzi większe zainteresowanie niż inne krypto!
  • Wzrost liczby wyszukań fraz związanych z kryptowalutami

Zgodnie z komunikatem prasowym wydanym przez amerykańską giełdę kryptowalutową Polionex, 16 maja bieżącego roku wycofała ona obsługę handlową dziewięciu kryptowalut na terenie USA.

Głównym powodem owych działań stały się niepewne przepisy obowiązujące w Stanach Zjednoczonych. Z obrotu wycofane zostały następujące waluty cyfrowe: Ardor (ARDR), Bytecoin (BCN), Decred (DCR), GameCredits (GAME), Gas (GAS), Lisk (LSK), Nxt (NXT), Omni Layer (OMNI) i Augur (REP).

StableCoin Facebooka lepszy niż BTC?

W drugiej połowie minionego tygodnia pojawiły się wyniki ankiety, z której wynika, że aż 91% respondentów nie inwestuje w kryptowaluty takie jak Bitcoin, Etheteum oraz Ripple i nie są nimi w ogóle zainteresowani. Zdecydowanie inaczej prezentuje się natomiast nastawienie wobec potencjału zakupowego FacebookCoina.  Aż 57% osób było bowiem zdania, że gdyby Facebook rzeczywiście uruchomił własnego stablecoina, o wiele chętniej zainwestowaliby w niego, niż w inną kryptowalutę.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs funta do dolara nowozelandzkiego (GBP/NZD) pod linią trendu. Czas na zmianę kierunku?
Następny artykułKomentarz walutowy – nowa NAFTA nie oznacza końca konfliktów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here