Naga MarketsArkadiusz Jóźwiak, analityk i menedżer działu edukacji Comparic.pl, we współpracy z portalem Krypto Raport kontynuuje serię poświęconą analizie technicznej wybranych aktywów cyfrowych. W dzisiejszym odcinku przygląda się on oczywiście Bitcoinowi i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania analizuje co tydzień. Oprócz tego, omówione zostały także wykresy takich kryptowalut jak: EOS, Cardano, IOTA, VeChain, DogeCoin, OmiseGo, Nano oraz ICON.


Bitcoin (BTC) budzi w ostatnim czasie dość sporo emocji. Wszystko to spowodowane jest oczywiście wzrostami. Wzrostami, które mimo, iż obserwujemy od połowy grudnia – bo dokładnie wtedy osiągnięte zostały dołki ubiegłorocznej bessy – to jednak większa zmienność, większa aprecjacja rozpoczęła się dopiero w kwietniu br. – zauważa Arkadiusz Jóźwiak.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wskazuje on także, że rynek pokonał na przestrzeni ostatnich dni kolejny techniczny opór, co z czysto technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów w rejon 9900 USD bądź nawet 11 700 USD.

O wiele mniej optymistycznie wygląda natomiast obecna sytuacja na notowaniach Ethereum (ETH), którego cena od pewnego czasu porusza się w trendzie horyzontalnym. Wskutek ostatnich wzrostów notowania ETH dotarły w okolice górnego ograniczenia tego boxu, gdzie wczoraj pojawiła się większa reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby więc otworzyć drogę do ponownych spadków, dla których realnym zasięgiem wydają się okolice wsparcia będącego dolnym ograniczeniem konsolidacji.

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, Arek przyjrzał się także notowaniom takich kryptowalut jak EOS, Cardano, IOTA, VeChain, DogeCoin, OmiseGo, Nano oraz ICON.

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here