Naga MarketsBitcoin BTC może ucierpieć bardziej niż Ethereum ETH, ale zimy kryptowalut nie będzie - Mark Cuban
Mark Cuban

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Doge czy inne kryptowaluty notują w tym roku niebywałe wzrosty. Jednak nawet podczas hossy tłum zadaje sobie pytanie, czy przypadkiem nie nadciąga dramatyczna korekta, jak ta z początku 2018 roku okrzyknięta niesławną “Zimą kryptowalut”.

  • Cuban uważa, że nie będzie powtórki z 2018 roku
  • Bitcoin z większym ryzykiem korekty niż Ethereum
  • ETH jest bardziej użyteczną kryptowalutą niż BTC

“Crypto Winter” nie będzie, twierdzi Cuban

Nie sądzę, żebyś to [Crypto Winter] zobaczył – powiedział inwestor-miliarder Mark Cuban. Jego zdaniem, liczba osób, które zainwestowała w największe kryptowaluty wzrosła do tego stopnia, że inwestorzy odkupiliby je, zanim ceny zdołałyby gwałtownie spaść.

Te artykuły również Cię zainteresują
— Widziałem gdzieś informacje, że 2 miliony ludzi używa teraz DeFi. To cała masa pieniędzy, które nie przechodzą przez system bankowy  powiedział właściciel Dallas Mavericks.

Cuban powiedział wcześniej, że widzi większy potencjał na przyszłość w Ethereum niż w Bitcoinie. Jeśli nastąpiłaby duża korekta cen, postrzega Bitcoina jako większe ryzyko.

— Myślę, że istnieje większe ryzyko cofnięcia na BTC, po prostu dlatego, że jest tak wiele derywatów, a ludzie tak dużo spekulują, a ty nie masz wydajnego rynku, jeśli chodzi o kupowanie i sprzedawanie go – powiedział.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

— Każdy rynek globalny ma swoją własną wycenę, a kupujący Bitcoina lub jakiekolwiek krypto nie otrzymują automatycznie najlepszej ceny, tak jak w przypadku większości akcji – wyjaśnił Cuban.

Miliarder uważa, że długoterminowo większą wartość ma Ethereum, ponieważ jest bardziej użyteczną kryptowalutą niż Bitcoin.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Bo co..lepsze to niż tamto lub bardziej użyteczne……odpowiedź dziecka.a nie miliardera..następny spekulant mącacy wodę…tak dyplomatycznej wypowiedzi dawno nie słyszałem..generalnie gdyby świat przestal istnieć ma prawo powiedzieć że miał rację i przewidział……heeeee co za gowno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here