Naga Markets

Bitcoin (BTC) może nie przebić poziomu 100 tysięcy dolarów w 2021 roku, uważa CIO BitwiseW miarę zbliżania się 2022 roku, niektórzy eksperci ds. inwestycji kryptowalutowych mają wątpliwości, czy bitcoin (BTC) ma wystarczająco dużo czasu, aby uderzyć w barierę 100 tysięcy dolarów do końca bieżącego roku.

Bitcoin może mieć trudności z przebiciem bariery 100 tysięcy dolarów w bieżącym roku

Po poważnej korekcie na rynku kryptowalut, bitcoin prawdopodobnie nie przebije historycznych rekordów w ciągu najbliższych trzech tygodni i nie osiągnie bariery 100 tysięcy dolarów, według głównego dyrektora inwestycyjnego Bitwise Matta Hougana.100 tysięcy dolarów do końca roku jest trudną prognozą do wykonania […] Myślę, że ten poziom może być celem w 2022 roku, ale w tym roku nie jestem tego taki pewien – powiedział Hougan w poniedziałkowym wywiadzie.

Zauważył on, że potencjalny rajd kryptowalut w 2022 roku będzie wspierany w dużej mierze dzięki rosnącemu wsparciu instytucjonalnemu.

Myślę, że patrząc na 2022 rok, nadal będziemy mieć te fundamentalne czynniki napędzające rajd, takie jak instytucje, z którymi codziennie rozmawiamy w Bitwise – powiedział Hougan, dodając, że wiele instytucji nadal wchodzi na rynek po raz pierwszy.

CIO Bitwise przewiduje również, że w 2022 roku nastąpi “eksplozja aktywności zbudowanej na Ethereum” i rozwiązań layer-one, czyli tych, których celem jest ulepszenie samego protokołu bazowego w celu skalowania całego systemu, zamiast tworzenia innego protokołu.

Inwestorzy będą patrzeć na Ethereum, Solanę lub Polygon. Zaczynają zdawać sobie sprawę, że rynek kryptowalut to nie tylko Bitcoin – dodał Hougan.

Podczas gdy Hougan zauważył rosnący potencjał altcoinów – lub monet innych niż bitcoin – niektórzy uczestnicy społeczności kryptowalutowej nadal trzymają się BTC.

Bobby Lee, założyciel i dyrektor generalny kryptowalutowego portfela Ballet, argumentował w poniedziałek, że bitcoin jest “bardziej wartościowy” niż altcoiny, ponieważ i nie jest wspierany przez “żaden rodzaj projektu lub obietnicy, która może zawieść”.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Społeczność kryptowalutowa uważnie obserwowała cenę bitcoina w tym roku. Wiele osób i instytucji przewidywało, że BTC przebije barierę 100 tysięcy dolarów w 2021 roku. Wśród nich byli m.in. jednostka badawcza Standard Chartered zajmująca się kryptowalutami, twórca modelu stock-to-flow PlanB, współzałożyciel Morgan Creek Digital Assets Anthony Pompliano, CEO SkyBridge Capital Anthony Scaramucci i inni.

W momencie pisania tego tekstu, Bitcoin jest notowany na poziomie 51 tysięcy dolarów, wyraźnie odzyskując po spadku poniżej 47 tysięcy dolarów w sobotę, zgodnie z danymi CoinGecko. Po rozpoczęciu 2021 r. na poziomie około 30 tysięcy dolarów, Bitcoin osiągnął swój rekord wszech czasów powyżej 67 tysięcy dolarów w połowie listopada.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amica cena akcji | prognoza dolara | kuna chorwacka kurs | s&p 500 wykres | cena akcji kęty | famur akcje wykres | kursy funta |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here