Naga MarketsBitcoin (BTC) może kosztować 100 000 USD w ciągu roku, uważa założyciel SkyBridge CapitalAnthony Scaramucci, założyciel funduszu hedgingowego SkyBridge Capital wartego 9,2 mld dolarów, powiedział, że Bitcoin (BTC) w perspektywie roku może być „łatwo handlowany” a 100 000. Tymczasem, notowania BTC/USD oscylują w okolicach 48 000 USD.

  • SkyBridge uruchomił w tym roku fundusz Bitcoin Fund L.P.
  • Scaramucci uważa, że Bitcoin jeszcze znacznie urośnie w ciągu kolejnych 5-10 lat
  • Inwestor ostrzega jednak przed zmiennością BTC

Bitcoin nieskrępowany polityką banków centralnych

W styczniu SkyBridge uruchomił fundusz Bitcoin Fund L.P. z 25 milionami dolarów własnego kapitału. Fundusz ma minimalną wielkość subskrypcji 50 000 USD i pobiera roczną opłatę w wysokości 75 punktów bazowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Jedną z rzeczy, które próbowaliśmy zrobić, jest zdemokratyzowanie branży funduszy hedgingowych, a Bitcoin jest nadal dość trudny do kupienia. Uważamy, że w ciągu następnych 5-10 lat lat Bitcoin wykona jeszcze bardzo duży ruch – powiedział wtedy Scaramucci.

Obecnie fundusz Bitcoin SkyBridge „zmierza w kierunku 100 milionów dolarów” aktywów, którymi zarządza, powiedział Scaramucci, podczas gdy Bitcoin ma przed sobą „bardzo wielką przyszłość”. Łącznie SkyBridge posiada obecnie około 500 milionów USD w Bitcoinach, w ramach swoich inwestycji.

Scaramucci zauważył również, że Bitcoin jest nadal bardzo zmiennym aktywem, który jest podatny na nieprzewidywalne ruchy cen.

Inwestor ostrzega, że jego fundusz fundusz może być niestabilny stracić pieniądze. Zwraca on uwagę na potencjalne spadki BTC o 20 do 50 proc. Jednak, gra i tak jest warta świeczki, uważa Scaramucci.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

– Bardziej prawdopodobna trajektoria jest taka, że ​​ludzie mogą zarobić olbrzymią sumę pieniędzy. Bitcoin jest nieskrępowany polityką Rezerwy Federalnej lub problemami z dostawami złota. Obecnie istnieje większy popyt na bitcoiny niż podaż. Cena powinna wzrosnąć – powiedział.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here